Adana'da Kebap Nerede Yenir?

Gardeş bi durun adana kebap memleketimde yenir. İlk urfada sonra antepte 😍🤤🤤
Evet, Gaziantep'te ve Şanlıurfa'da yaşayan arkadaşlar nereye götürürse, dedikleri yenir. 3 kilo fazlayla geri dönülür. Bu yüzden valizde mutlaka bir beden büyük kıyafetler ya da lastikli büzdürüklü elbiselerle gezilip rahat rahat tıka basa yenir

Neden yenmez kötü birşey mi oldu
Lezzetini mi beğenmediniz
Lezzet açısından degil mekani da kötülemiyorum ama sadece reklam. Fiyatlari cok hatta asiri derecede pahalı. Adanayi bilmeyen biri oraya giderse daha lezzetli bir kebaba normal fiyat odeyecekken orada iki katını ödüyor.

Eşim ve ailesi adanın yerli insanlari ve fiyat yuzunden orayi tercih ettirmiyorlar. Esimle kayinpederimle daha salaş hatta tablaci diyorlar orada yedik daha uygundu

Lezzet açısından degil mekani da kötülemiyorum ama sadece reklam. Fiyatlari cok hatta asiri derecede pahalı. Adanayi bilmeyen biri oraya giderse daha lezzetli bir kebaba normal fiyat odeyecekken orada iki katını ödüyor.

Eşim ve ailesi adanın yerli insanlari ve fiyat yuzunden orayi tercih ettirmiyorlar. Esimle kayinpederimle daha salaş hatta tablaci diyorlar orada yedik daha uygundu
Ramazan bayramında 75 liraydı Yaşar usta
ben belki kaburga çok sevdiğim için lezzetli geliyordur
Çukurovada bir çok restaurantta şuan 75tl 1 porsiyon Dede kebapta 100TL hatta eminim Asyada öyledir fiyatları aynı oluyor genelde
sizin o tablacı neresi
doğru diyorsunuz çok iyi bildiğiniz bir yerde tablacı kebabı çok daha lezzetli ve uygun fiyat

Urfada'da yedim patlıcan kebabıydı muhteşemdi oda,yerlen tatlı biber varmı gafletinde bulundum :olamaz::olamaz: adam baktı güldü yok bacım dedii anladım siz turistsiniz burada dedi :KK53:
Urfaliyim.aci biber çıkana kadar 1 kg biberi heba edebiliriz 🤣 patlıcanlı, lahmacun ve cig köfte bizimdir candır diğer yerler heyecandır 🙊

Ayaküstü dürüm yiyeceksen dürümcü ikram 'da yenir. Çoluk çocuk oturup vakit geçireceksin Hasan Usta da yenir. Dün ikram'daydim 🥰

Kaburgacı yaşar usta
Kebapçı şehmus
Eyüpcan
Eyvan
Birbiçer

Aklıma gelenler bunlar🙈🙈🙈

uzak kaldığım o kadar belli
Takımlara ne oldu :)
gelirim inş orayada

Kebapçı ibo vardı duygu cafenin orda kapandı ora çok oldu

Kaya kebap mı Walla ilkkez duydum nerde yeri bende araştırayım bir

Çok doğru bir yorum