ADEM METE yavrumuz için dualarınıza talibiz @KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu

Hem merak ediyorum hem kahroluyorum sizede sabrlar diliyorum daha çok minik Rabbim size bağışlasın inşallah yediği lokmadan bu duruma düşmüş yavrucak inşallah Rabbim rizkini kesmez onu sizden esirgemez mübarek günler hürmetine 🤲🥺
Aminn amin inşallah kurban olduğum Allah'ım mübarek günlerde dualarımızı kabul eder inşallah 🤍🤲

Aminn amin inşallah kurban olduğum Allah'ım mübarek günlerde dualarımızı kabul eder inşallah 🤍🤲
Ben inancli birisi degilim ama aklima her geldiginde oglunuz icin kendi bildigim sekilde dua ediyorum.

Yanina giriyormussunuz, ona uyaninca birlikte neler yapacaginizi ve onu ne kadar ozlediginizi de anlatin. Umit herkesi hayata baglar. Durumunuzun zorlugunu tahmin bile edemiyorum, sabir diliyorum tekrar 🙏🏻

Ben inancli birisi degilim ama aklima her geldiginde oglunuz icin kendi bildigim sekilde dua ediyorum.

Yanina giriyormussunuz, ona uyaninca birlikte neler yapacaginizi ve onu ne kadar ozlediginizi de anlatin. Umit herkesi hayata baglar. Durumunuzun zorlugunu tahmin bile edemiyorum, sabir diliyorum tekrar 🙏🏻
Evet yanına giriyorum bundan sonra moral verici şeyler söyleyeceğim bir arkadaşımız daha söyledi.

Size de çok teşekkür ederim iyiki varsınız 🤍

d82b7fe5-af91-41e9-91ce-bbe3feeb8a00.jpeg

Metemiz için sayısızca okudum.ALLAH kabul etsin amin 👼🏻👼🏻👼🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻❤️❤️❤️❤️

500 Ya Hadi okudum
20 Ettahiyat okudum.
Hergün dualarımızdasınız biz vazgeçmedik
Yaa Allah razı olsun iyiki varsınız 🌸
Hucurat süresi okudum Allahım kabul etsin inşallah 🙏 rabbim tez zamanda şifa versin adem Mete’ye .rabbim mübarek günlerin hürmetine selamet versin size biran önce sağlıkla kucaklayın oğlunuzunu sağ Salim kavuşun amin 🙏
Allah razı olsun inşallah inşallah 🤍

Sizlerde bakabilirsiniz 7 kez okuyan olabilir diye göndermek istedim Allah tüm hastalara şifa versin inşallah 🤲🏼 mübarek günlerde Allah hastalıklarını alsın onlardan saglikli uzun ömürler hayırlı ömürler nasip etsin inşallah 🤲🏼amin

Eklentiler

• IMG_1061.jpeg
    IMG_1061.jpeg
    104,3 KB · Görüntüleme: 35
Sizlerde bakabilirsiniz 7 kez okuyan olabilir diye göndermek istedim Allah tüm hastalara şifa versin inşallah 🤲🏼 mübarek günlerde Allah hastalıklarını alsın onlardan saglikli uzun ömürler hayırlı ömürler nasip etsin inşallah 🤲🏼amin
Bunu hergün yanına gidince 7 defa okuyorum 🤲🤍

7 kez okudum. Allahım kabul etsin.

X