Adet belirtisi yasayıp hamile oldugunu ogrenenler

Waww

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2023
1.394
480
24
Arkadaslar iyi aksamlar sizlere bir sorum olacak yasayan arkadaslar olduysa cevaplarsa sevinirim adet belirtisi yasayipda hamile olan oldumu aranizda

Arkadaslar iyi aksamlar sizlere bir sorum olacak yasayan arkadaslar olduysa cevaplarsa sevinirim adet belirtisi yasayipda hamile olan oldumu aranizda
Hamilelik belirtileri adet belirtisiyle neredeyse aynı ztn kasık ağrısı goguslerde hassasiyet şişlik bende adet olacağımı düşünmüştüm ilk başta ama 1 2 gün geceleri vücut sıcaklığı yükseliyordu sanki ateşim varmış gibi bide yine özellikle geceleri bacaklarımda değişik bi ağrı oldu normalde bunlar olmazdı regl olacağım zmnlarda sadece bu 2 değişiklik oldu şüphelendim test yaptım adetime 8 gün kala çok silik çizgi çıkmişti herkezin vücudu farklı tabi bazılarında hiç bi belirti olmaz

Hamilelik belirtileri adet belirtisiyle neredeyse aynı ztn kasık ağrısı goguslerde hassasiyet şişlik bende adet olacağımı düşünmüştüm ilk başta ama 1 2 gün geceleri vücut sıcaklığı yükseliyordu sanki ateşim varmış gibi bide yine özellikle geceleri bacaklarımda değişik bi ağrı oldu normalde bunlar olmazdı regl olacağım zmnlarda sadece bu 2 değişiklik oldu şüphelendim test yaptım adetime 8 gün kala çok silik çizgi çıkmişti herkezin vücudu farklı tabi bazılarında hiç bi belirti olmaz
amladim cnm akinti olmusmuydu peki

Adet ve gebelik belirtileri birebir aynı.
Aslında gebelik belirtisi olmasa da progesteron hormonu birçok belirti veriyor.
Sürekliliği gebeliğe işaret eder.
Mesela ben göğüs hassasiyeti yaşadım yumurtlama gününün hemen ertesi başladı.
Progrsteron yükseldiği için.
Adet olsaydım adete 2 gün kala biterdi ama benim hassasiyet bitmedi çoğaldı. Gebelikten şüphe ettim.
Yani demek istediğim şey, progsteron yüzünden her yumurtlama sonrası gebelik gibi belirti yaşarız.

Adet ve gebelik belirtileri birebir aynı.
Aslında gebelik belirtisi olmasa da progesteron hormonu birçok belirti veriyor.
Sürekliliği gebeliğe işaret eder.
Mesela ben göğüs hassasiyeti yaşadım yumurtlama gününün hemen ertesi başladı.
Progrsteron yükseldiği için.
Adet olsaydım adete 2 gün kala biterdi ama benim hassasiyet bitmedi çoğaldı. Gebelikten şüphe ettim.
Yani demek istediğim şey, progsteron yüzünden her yumurtlama sonrası gebelik gibi belirti yaşarız.
dogru aslinda benimde gogus agrim var her ay adet oncesi oldugu gibi ama 2 gun kaldi bklm bu ay biraz olur diye beliyodum ama bilemedimki adet belirtim var surekli degisik bi belirti fark edemedim

X