Adet d kanama

bedef

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
2.578
1.671
arkadaşlar daha öncede toik açmıştım fakat cevap gelmedi.adetim bittiği halde pembe leke geldi demiştim ve bugünde geldi korkuyorum doktora gidicem fakat henüz değil.eşimle beraber gidicez.ama bugünde leke gelince artık korkmaya başladım.neler oluyo diye lütfen bilgisi olan varsa acil cevap yazın...:1shok::uhm:

bedef merhaba sen şimdi adet oldun mu?bittikten sonramı geliyor.yoksa adet olmadında öylemi pembe pembe geliyor.eğer olmayıpta geliyorsa sende bebek olabilir buna üstüne görmek deniyorda genede bilemem en iyisi doktora gitmem canım

canım aynısı bende ilişkiden sonra oldu yaradan şüphelendim doktora gittin yara varmış ufacık bir yara birde enfeksiyon doktora git hemen benden vajinal kültür ve smear aldı ona göre ilaç verecek galiba

bedef merhaba sen şimdi adet oldun mu?bittikten sonramı geliyor.yoksa adet olmadında öylemi pembe pembe geliyor.eğer olmayıpta geliyorsa sende bebek olabilir buna üstüne görmek deniyorda genede bilemem en iyisi doktora gitmem canım[/QU

bebek olduğunu sanmıyorum çünkü adetim dana yeni bitti yani 6 gün oldu ama bittikten sonrada adet başlangıcı gibi akıntı gelmişti 2gün ve bugün yine geldi bu kez pembe leke geldi.ve normal akıntıyla beraber sanırım.galiba enfeksiyon var yada başka bişi çok korkuyorum arkadaşlar yaa...inşallah kötü bişi değildir

Bedef bendede olurdu, hatta ilişki sonrasıda yaşardım artık.Ama benim yaram varmış ondandı.
Yanma varmı ilişkide,varsa yara olma ihtimali yüksektir.Yoksa enfeksiyon kapmış olabilirsin.
Normal bişey değil akıntı ben hiç önemsemedim.Şimdi pişmanım.İnşallah önemli bi sorun çıkmaz geçmiş olsun..

arkadaşlar tabikide dra gideceğim.fakat şöyle bişi düşünüyorum ama sanmayınki kafaya takıyorum adetimin bittiği gün hamile kalma şansım ne kadar sizce.implantasyon kanaması olabilirmi diye düşündüm bi an çünkü duymuştum adetin bittiği gün hamile kalanı.yinede ümitlenmiyorum.sadece bi rahatsızlığımın olmasını istemiyorum o kadar...çünkü bu lekelenme korkuttu beni...

ahh ahahhh bende hep öyle mi acaba derdim :KK43:(Anlıyorum seni.sen bekle yine de belli olmaz tabi bu işler kısmet .İnşallah öyledir..

gittim canım kan testi yapılmadı makine bozukmuş idrar yaptılar veeee HAMİLEYİM inanamadımadetime yakın bi zamanda geç yumurtlamam olmuş ve o zamna kalmışım.o yüzden adetimide gördüm ne çok az ne çok yoğun normal gördüm yani.ve sanırım o kanamayıda titreşimli zayıflama kemeri yapmış bilmiyorum ama dra söyledim ama dediğimi anlamadı.şimdi pazartesi kana bakıcam o gün ultrasona da baktırdım ama kese gözükmedi.değerler nasıl çıkacak onu merak ediyorum.inşallah dış gebelik değildir...şimdilik bunlar oldu canım.

teşekkür ederim canım ben halaşoktayım.korka korka gittim sevinçten ağlaya ağlaya geldim eve...

bak bedefim o korktugun lekelenme seni sevindirdi demekki implantasyon kanamasiymis o bebisin tutunuyormus o esnada :))

sizlere bnmde bi sorum olucak bnm adetim biteli 9-10 gün oluyr ama dün gece yatağıma yattım uyumaya çalışıken altan ılık ılık bişyler aktıı baktım kan gelmiş acaya niyeee bidahada gelmedii acaa neen gelmiştir cvplarsanız çok sevinirim... çok korkuyorum hamile falan değilimdir umarım

benimde adet dısı kanamam var ama ben spray yoluyla korunuyorum bende hamile kalmıs olabılırmıyım bılen varmı arkadaslar

aynı sorunu bende yaşıorum adetim biteli 2-3 gün oluo fakat dün pembe leke geldi bugünde çok az var bir damladan daha az acaba diyorummm:/:/benimde olabilirmi??

arkadaşlar daha öncede toik açmıştım fakat cevap gelmedi.adetim bittiği halde pembe leke geldi demiştim ve bugünde geldi korkuyorum doktora gidicem fakat henüz değil.eşimle beraber gidicez.ama bugünde leke gelince artık korkmaya başladım.neler oluyo diye lütfen bilgisi olan varsa acil cevap yazın...:1shok::uhm:

slm cvplarsan sevinirim benim adetim 2 gun surdu bttıkten 2 gun sonra cok acık pembe kan geldı kahverenı gıbı sonra yıne pembe cok acık ve az yanı damla damla sankı :KK50:oldu test yaptım dun negatıf cıktı napmam gerek sen hamılesın sanırım yardımcı olursan sevınırım korkuyorum

X