Adet dönemi kahverengi akıntı

Beyza0101

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2022
41
13
27
Hanımlar herkese merhaba bu ay ovitrelle iğne kullandım ve bugün iğnemin 15. Günü ve takvime göre de adetimin 3. Günü ilk iki gün kahverengi lekelenmem oldu fakat bugün kesildi.bu sabah ise bel ağrısıyla uyandım ve iki üç gündür göğüslerimde hassasiyet mevcut. Bu durumu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı acaba.

Hanımlar herkese merhaba bu ay ovitrelle iğne kullandım ve bugün iğnemin 15. Günü ve takvime göre de adetimin 3. Günü ilk iki gün kahverengi lekelenmem oldu fakat bugün kesildi.bu sabah ise bel ağrısıyla uyandım ve iki üç gündür göğüslerimde hassasiyet mevcut. Bu durumu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı acaba.
Yerleşme kanı olabilir 🙏🏻regl gelmeden önce bir önceki aydan kalan eski kan da olabilir. Biz tabi yerleşmedir diye dua edelim öyle olsun 😍🤲🏻

İnşallah öyledir bir iki gün daha gelmezse test yapıcam. Negatif görürüm diye cesaret edip yapamıyorum sadece akıntım olduğu zaman kahverengi geliyor onun dışında başka bir şey geldiği yok

Aynısı bende de var suan 6 gün geçikti adetim ama.test yapmaya korkuyorum negatif çıkacak diye inşallah sizin vardır gebelik

X