Adet dönemimde Kahverengi akintim var hamile miyim

Solancicek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2021
79
25
26
Merhaba bayanlar siteye yeni üye oldum ben 1 senelik evliyim ve eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz artık ve bunun için çalışmalara başladık doktorumun verdiği klomeni ilk ay kullandım ve adetim 3 gun gecikti sonra yoğun bi şekilde sürekli siyah akintim geldi ve 6 gun sürdü doktorum bu ay da klomen verdi önceki ayda olanları anlattığımda yumurta döllenmiş ama tutunamamış dedi bu ay da adetten iki gun once çok az kahverengi akintim oldu ve bu gun adet günüm hala çok az sekilde kahverengi akintim var ve goguslerimin ucu inanilmaz derece de dokununca sizliyo adetten once surekli islaklik hissediyordum sürekli beyaz kremsi akintim vardı yüzümde sivilcelerleler var ve sürekli kendimi halsiz hissediyorum idrar testi yapmak istiyorum ama negatif çıkar diye korkuyorum böyle benim gibi yaşayanlar varsa yardımcı olabilirler mi acaba hamile olabilir miyim bi de folik asit kullanıyodum o da bitti onun etkisi falan da olabilir mi

Rahim filmi çektirdiniz mi acaba? Bir yıl dolduktan sonra mı klomen verdi bana 1 yıl dolmadan klomen vermeyiz demişti

Merhaba bayanlar siteye yeni üye oldum ben 1 senelik evliyim ve eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz artık ve bunun için çalışmalara başladık doktorumun verdiği klomeni ilk ay kullandım ve adetim 3 gun gecikti sonra yoğun bi şekilde sürekli siyah akintim geldi ve 6 gun sürdü doktorum bu ay da klomen verdi önceki ayda olanları anlattığımda yumurta döllenmiş ama tutunamamış dedi bu ay da adetten iki gun once çok az kahverengi akintim oldu ve bu gun adet günüm hala çok az sekilde kahverengi akintim var ve goguslerimin ucu inanilmaz derece de dokununca sizliyo adetten once surekli islaklik hissediyordum sürekli beyaz kremsi akintim vardı yüzümde sivilcelerleler var ve sürekli kendimi halsiz hissediyorum idrar testi yapmak istiyorum ama negatif çıkar diye korkuyorum böyle benim gibi yaşayanlar varsa yardımcı olabilirler mi acaba hamile olabilir miyim bi de folik asit kullanıyodum o da bitti onun etkisi falan da olabilir mi
Lekelenmeyi bende yaşıyorum her ay adetten önce hamile kalamıyorum inş sizinki yerleşme kanamasıdır🙏🏻

Lekelenmeyi bende yaşıyorum her ay adetten önce hamile kalamıyorum inş sizinki yerleşme kanamasıdır🙏🏻
Ben klomen kullandiktan sonra böyle lekelenme yaşıyorum yani 2 aydır yoksa önceden ilk yoğun bir kahverengi akinti sonra hemen kan görürdüm o yüzden şaşırdım ve heyecanlandım bu arada teşekkür ederim Allah insallah ikimize de bebek sahibi olmayı nasip eder🤗

Ben klomen kullandiktan sonra böyle lekelenme yaşıyorum yani 2 aydır yoksa önceden ilk yoğun bir kahverengi akinti sonra hemen kan görürdüm o yüzden şaşırdım ve heyecanlandım bu arada teşekkür ederim Allah insallah ikimize de bebek sahibi olmayı nasip eder🤗
İnşallah🥰 benim de evlendiğimden beri 4 gün leke gelip sonra sökülüyor adetlerim de bozuldu erken görüyorum artık son 2 adet dönemi 12 gün temiz kalıyorum 😩

İnşallah🥰 benim de evlendiğimden beri 4 gün leke gelip sonra sökülüyor adetlerim de bozuldu erken görüyorum artık son 2 adet dönemi 12 gün temiz kalıyorum 😩
Inşallah birbirimize dua edelim 😍sizinkisininnedeni ne doktora gittiniz mi bende şimdi adet olmamak için dua ediyorum 🤗

Inşallah birbirimize dua edelim 😍sizinkisininnedeni ne doktora gittiniz mi bende şimdi adet olmamak için dua ediyorum 🤗
Ben 5 aylık evliyken gittim o zamanlar düzenli ilişki olmamıştı korona atlattık filan derken bi sorun var mı diye gittim bi sorun yok dedi hormon testleri yaptı adetin 18. Günü gel dedi yumurtan oluşup çatlamış mı diye gittim olmış çatlamış dedi hatta progestan verdi hamile kalırsan düşmesin diye bir de bu ilaç da yardımcı oluyor dedi olmadı sonra bi daha o doktora gitmedim. Adetlerim o ilaçtan sonra daha kötü olmaya başladı geçen de 12 gün temiz kalınca da başka bi doktora sonuçlarımı gösterdim muayene etti küçük yumurtların var dedi polikistik over gibi mi dedim hayır dedi yumurtaların çok filan bi ilaç önerdi onu kullanıyorum şimdi vitamin sanırım ilaç değil. Proxywomen diye. 8 aylık evliyim son 3 4 aydır istiyorum düzenli bi şekilde yumurtlama testleri yapıyorum yumurta oluyor çatlıyor ama hamile kalamıyorum 😑

Adet başlayacağı sırada başta kahverengi akıntılar gelebiliyo bı önceki dönemden kalıntı olduğu zamanlar normal..bekleyin eğer gecikme olursa test yaptirirsiniz ..

Acaba gün içinde test yaptığım için negatif olmuş olabilir mi
Adetiniz geciktiyse gün içinde yapsanız silikte olsa çıkardı. Benim de her ay böyle oluyor 3 4 gün kahverengi leke ve sonunda adet oluyorum. Ama benim gecikmiyor adetten önce kahverengi leke sonra adet gününde adet oluyorum. İnşallah vardır ama yine bekleyin adetiniz 7 gün gecikirse doktora gidin neden geciktiğini öğrenirsiniz

X