Adet döneminden bir gün önce belirti

umutsuzvaka_

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2021
146
160
23
Ah ah canım benim bende 8 ay içerisinde hep yaptım annem over kanseri bende korktum bende çıkmasın bir evladım olsun diye yoksa yeni evliyiz rabbim yerini zamanıni bekliyor demekki
Benim anneannem de kanserdi, annemde de çıktı şimdi fakat merak etmeyin herşey olacağına varıyor henüz çok genciz umudunuzu hiç yitirmeyin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-12-2021

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 154 gün kaldı.

Bu hafta içinde miyelinleşme işlemi başlar. Miyelinleşme, sinir hücreleri arasındaki mesajlaşmanın kesintiye uğramaması için sinir hücrelerini hızlandıran ve yalıtımını sağlayan yağlı bir kimyasal madde olan miyelinin sinir hücrelerini kaplamasıdır. Bebeğiniz artık avucunuza sığacak kadar büyüdü. Boyu yaklaşık olarak 14 cm. civarında. Artık yavaş yavaş bebeğiniz için kıyafet ve mobilya alışverişine başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mery mutlu

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2020
227
114
32
Albi marka idrar testini yaptım ve bir dakika bile geçmeden çift çizgi çıktı sizce yanılma payı var mıdır %99 doğruluk diyor fakat akşam vakti yapmama rağmen hemen çift çizgi çıktı sizce yanlışlık payı var mıdır 😞😞
Bence yok baya net testiniz ben hala siliklerle boğusuyorum kan verseniz

umutsuzvaka_

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2021
146
160
23
Bence yok baya net testiniz ben hala siliklerle boğusuyorum kan verseniz
Kan testi yaptırdım doktora gittim herşey yolunda dedi keseyi gördük bu cuma tekrar gideceğim umarım herşey yolundadır

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-12-2021

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 154 gün kaldı.

Bu hafta içinde miyelinleşme işlemi başlar. Miyelinleşme, sinir hücreleri arasındaki mesajlaşmanın kesintiye uğramaması için sinir hücrelerini hızlandıran ve yalıtımını sağlayan yağlı bir kimyasal madde olan miyelinin sinir hücrelerini kaplamasıdır. Bebeğiniz artık avucunuza sığacak kadar büyüdü. Boyu yaklaşık olarak 14 cm. civarında. Artık yavaş yavaş bebeğiniz için kıyafet ve mobilya alışverişine başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın