Adet Döngüsünün Faklılığı ve Gebelik Hesaplama

E

erdi01

Ziyaretçi
Kızlar Aslında bu ay bocalama içinde kaldım.Çünkü pazartesi akşamı regl oldum ama öncesinde sadece 1 gün baş dönmesi ve bulantım oldu.Sonraki günler regl olana kadar olmadı, geçti.Göğüslerimde ağrı da oldu.Her zaman 7-8 gün süren reglim 5.günde bitti.Ama kanamam normaldi.Dün reglim bittiği halde göğüs ağrım hiç azalmadı.Üste mi görüyorum,rahatsızlık mı bilmiyorum.regl olmasaydım bugün daha yeni 4.haftama girecektim.bu mesele benim kafamı hep karıştırıyor.normalde gebelik hesaplamaları hep 28 güne göre açıklanıyor.Ama benim siklusum 25-26gün.Yani ben 3.haftamda regl oluyorum.Hamile olup olmadığımı hesaplarken kendi siklusumu mu göz önünde bulunduracağım yoksa normal 4-5 haftayı mı bekleyeceğim bebek oluşumu için?Yardımcı olabilir misiniz?CADIARZU

bana özelden adet başlangıç günlerinizi gün ve saat olarak yazın. size ovulason zamanını ve beklenen adet başlama gün ve saatini sölerim.

Kızlar Aslında bu ay bocalama içinde kaldım.Çünkü pazartesi akşamı regl oldum ama öncesinde sadece 1 gün baş dönmesi ve bulantım oldu.Sonraki günler regl olana kadar olmadı, geçti.Göğüslerimde ağrı da oldu.Her zaman 7-8 gün süren reglim 5.günde bitti.Ama kanamam normaldi.Dün reglim bittiği halde göğüs ağrım hiç azalmadı.Üste mi görüyorum,rahatsızlık mı bilmiyorum.regl olmasaydım bugün daha yeni 4.haftama girecektim.bu mesele benim kafamı hep karıştırıyor.normalde gebelik hesaplamaları hep 28 güne göre açıklanıyor.Ama benim siklusum 25-26gün.Yani ben 3.haftamda regl oluyorum.Hamile olup olmadığımı hesaplarken kendi siklusumu mu göz önünde bulunduracağım yoksa normal 4-5 haftayı mı bekleyeceğim bebek oluşumu için?Yardımcı olabilir misiniz?CADIARZU

en iyisi doktora muayensi canım.biz burdan ne dersek yalan olur.

sağolun kızlar.bende meşgulken telaşlı yazdığım için biraz karışık yazmışım .

herkese merhaba. bende yeni üye oldum bu siteye. anladığım kadarıyla hamilelikle ilgili düşüncelerimde yanlız değilmişim. allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. ben de umutla beklıyorum bır sorum olacak. bu kırpık karısması var ya hani. bende aynı sey var yanı kırpıklerım ucgen seklınde duruyor. ara ara krampta oluyor ama adet belırtısımı başka bişimi anlayamadım. göğüs acıması da yaşadım ama hafıfledı sankı ve adetıme 3 4 gun var daha. yardımcı olursanız sevınırım.

X