Adet düzensizliği yaşıyorum, 17 gün lekelenme ....

zeynep4

Guru
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2010
12.219
2.444
merhaba ben 2 ay önce tüp bebek yaptırdım ama tutmadı şimdi adet düzensizliği yaşıyorum 17 gün lekelenme oldu farlutal kullandım normal adetimi oldum, eşimde morfoloji bozukluğu var %6 bendede sol tüp tıkalı ve rahmimde terslik var ben bu başarısızlığı tüp bebek merkezinde hata buluyorum neyse hatırladıkça strese giriyorum ikinci denemeyi ne zaman yapabiliriz 2 ay sonra başlamayı düşünüyoruz bana yol gösterirmisiniz 22 yaşındayım

Son düzenleme:
merhaba ben 2 ay önce tüp bebek yaptırdım ama tutmadı şimdi adet düzensizliği yaşıyorum 17 gün lekelenme oldu farlutal kullandım normal adetimi oldum, eşimde morfoloji bozukluğu var %6 bendede sol tüp tıkalı ve rahmimde terslik var ben bu başarısızlığı tüp bebek merkezinde hata buluyorum neyse hatırladıkça strese giriyorum ikinci denemeyi ne zaman yapabiliriz 2 ay sonra başlamayı düşünüyoruz bana yol gösterirmisiniz 22 yaşındayım

merhabalar yasiniz cok genc kac yumurta verdiniz ve dondurulmus embryonuz olmadi mi bunlar basri oranini etkileyen faktorlerden bazilari tupunuzun kapali olamsi da enfeksiyon acisindan risk tasidiginizi gosteriyor bunun da tamamen elimine edilmesi gerekiyor ikinci denemeyi yukarda bahsettigim bir takim nedenleri arastirip iyi olduguna emin olduktan sonra yapmanizda fayda var gecmis olsun sevgiler

X