Adet gecikmesi ella gebelik ihtimali

hurremasigi

Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
8
0
Merhaba sizlere bir konuda acil danışmam lazım temmuz ayının ortasından ağustos başına kadar olan süreçte yani yaklaşık 3 hafta içerisinde ella kullanmak durumunda kaldım ilk kullanımımdan sonra regl oldum 2. Kullanım reglmden sonra oldu. Şu an ise bu ay olmam gereken reglm 6 gün gecikti. 2 gebelik testi yaptım ikisi de negatif fakat hala bir kanama yok. Sanki regl olacakmışım gibi karın ağrıları giriyor. Fakat hamile olduğumu da düşünmüyor değilim bu aralar uyku yetmez oldu canım ikidebir bir şeyler çekiyor ve göğüs uçlarımda sızlama var. Aranızda böyle durumlarla karşılaşan var mı ne yaşadınız elladan olabilir mi ya da hastaneye gitmeli miyim ha bir de ultrason ya da kan testinde gebelik olduğu halde çıkmama gibi bir durum olur mu ?

Bu arada henüz 22 yaşındayım üniversite öğrencisiyim kan testine vb gittiğimde ailemin bu test sonuçlarını e nabızdan ordan burdan görebilme ihtimali var mı yoksa reşit olduğum için göremezler mi

Merhaba sizlere bir konuda acil danışmam lazım temmuz ayının ortasından ağustos başına kadar olan süreçte yani yaklaşık 3 hafta içerisinde ella kullanmak durumunda kaldım ilk kullanımımdan sonra regl oldum 2. Kullanım reglmden sonra oldu. Şu an ise bu ay olmam gereken reglm 6 gün gecikti. 2 gebelik testi yaptım ikisi de negatif fakat hala bir kanama yok. Sanki regl olacakmışım gibi karın ağrıları giriyor. Fakat hamile olduğumu da düşünmüyor değilim bu aralar uyku yetmez oldu canım ikidebir bir şeyler çekiyor ve göğüs uçlarımda sızlama var. Aranızda böyle durumlarla karşılaşan var mı ne yaşadınız elladan olabilir mi ya da hastaneye gitmeli miyim ha bir de ultrason ya da kan testinde gebelik olduğu halde çıkmama gibi bir durum olur mu ?
Ella göğüs hassasiyeti yapar ki 2 defa kullanmışsın unutma 2 defa kullandın mı gebelik riski daha fazla oluyor haberin olsun. Testlerde çıkar sisteme girmesini istemiyorum de 80-100₺ arası bişi öde yap ben yapamıyorum İstanbul’da olsaydım kesin yapardım. Geçmiş olsun

E nabız da onlara bilgi gitmez merak etme artık reşitsin. Kan testi ver en garanti yolu o. Bi de bence bundan sonra partnerin korunsun hormon ilaçlarını bu yaşta bu sıklıkla alma bünyene.

X