Adet Gecikmesi - Kan ve İdrar Tahlilleri..

As_Er

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2017
7
2
Merhabaa.. araniza yeni katildim.. ama epeydir bu siteyi takip ediyordum zaten..
Tecrubeli hamişler ve konuyla ilgili tahminleri olan arkadaslar yardiminiza ihtiyacım var
Ocak 20 de adet oldum.. Şubat ayindan beridir de adet olamıyorum .. Adetim geceli 21 gun oldu.. Idrar tahlillerinde silik cizgi gorup 7.gun ve 16.gun kan tahlilleri yaptırdım ama sonuc 1.20.. idrar tahlillerim ekteki gibi gölge cizgi cikiyor.. kafam karisti iyice.. bilgisi yada tahmini olan arkadaslar yardimci olabilir mi? :KK68:

Eklentiler

• 20170313_232345.png
    20170313_232345.png
    72,6 KB · Görüntüleme: 92
Son düzenleme:
1. İdrarı fazla damlatiyor olabilirsin.
2. Çizgi 20 dk sonrasında çıktıysa gecersiz olabilir.
3. Geç döllenme olup beta hcg kana geç karışmış olabilir.

İnsallah gönlünden geçen hayırlisiyla nasip olsun canım. Son kan testinin üstünden 1 hafta geçtiyse kan testini takrarlamani tavsiye ederim. Yine negatif çıkarsa da bir kadın doğum doktoruna gitmende fayda var...

1. İdrarı fazla damlatiyor olabilirsin.
2. Çizgi 20 dk sonrasında çıktıysa gecersiz olabilir.
3. Geç döllenme olup beta hcg kana geç karışmış olabilir.

İnsallah gönlünden geçen hayırlisiyla nasip olsun canım. Son kan testinin üstünden 1 hafta geçtiyse kan testini takrarlamani tavsiye ederim. Yine negatif çıkarsa da bir kadın doğum doktoruna gitmende fayda var...
Aminn insallah Allah razi olsun.. hepimizin gonlundekini versin Rabbim.. :dua:
Idrari fazla damlatmiyorum.. 3 damla damlatiyorum ki hemen hemen 6-7 tane idrar testi yaptim ama hepsinde ayni golge cizgi cikiyor..
7.gun gecince yaptirdim 1.20
16.gunde de 1.20
21.gundeyim bir daha da yapmadım kan tahlili..
Gec dollenme olmus olsaydi şimdiye kadar belli olmaz miydi? ne kadar zamanda belli olur ki? :110:

Aminn insallah Allah razi olsun.. hepimizin gonlundekini versin Rabbim.. :dua:
Idrari fazla damlatmiyorum.. 3 damla damlatiyorum ki hemen hemen 6-7 tane idrar testi yaptim ama hepsinde ayni golge cizgi cikiyor..
7.gun gecince yaptirdim 1.20
16.gunde de 1.20
21.gundeyim bir daha da yapmadım kan tahlili..
Gec dollenme olmus olsaydi şimdiye kadar belli olmaz miydi? ne kadar zamanda belli olur ki? :110:

Ben de son adetin uzerinden 45 gün geçince test yapmıştım 0.5 çıkmıştı sonra hala adet olmayınca 70. Gün test yaptım 13888 çıktı ve 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim :) olmaz diye bişey yok yani canım. Yine de doktora kontrol ettir çünkü kist filan da olabilir...

Ben de son adetin uzerinden 45 gün geçince test yapmıştım 0.5 çıkmıştı sonra hala adet olmayınca 70. Gün test yaptım 13888 çıktı ve 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim :) olmaz diye bişey yok yani canım. Yine de doktora kontrol ettir çünkü kist filan da olabilir...
Masallah :) Allah bağışlasın..
Randevu aldim doktordan ama muayene gunume kadar da senin gibi tecrubeli bayanlardan fikir almak istedim :)
Ilk kez basima boyle birsey geliyor..
Acayip bel agrisi disinda hicbir belirti de yok.. Gec dollenmenin bu kadar gec oldugunu da senden ogrenmis oldum :) Cok sagol canim :KK15:

Masallah :) Allah bağışlasın..
Randevu aldim doktordan ama muayene gunume kadar da senin gibi tecrubeli bayanlardan fikir almak istedim :)
Ilk kez basima boyle birsey geliyor..
Acayip bel agrisi disinda hicbir belirti de yok.. Gec dollenmenin bu kadar gec oldugunu da senden ogrenmis oldum :) Cok sagol canim :KK15:

Bende polikistik over olduğu için daha uzun olmus olabilir canım. Allah ol dedi mı oluyor valla gerisi hep vesile işte :)

Kesinlikle.. Rabbim ol deyince neler olmuyor ki.. :KK66:
Bekleyelim bakalim ne cikacak merak ediyorum bende.. :)
Merhaba durumunuzu merak ettim acaba nasil sonuclandi? Benimde 2 senedir 1 gun sasmayan adetim 7 gun geckti kanda idrarda negatif hepimiz icin hayirlisi olur insallah

X