Adet gecikmesi pembe kahve kanama

Limitandantilog

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2017
20
7
Merhaba kızlar son 2 aylık adet dönemimle ilgili sıkıntılar var ilk adetim 1 gün gecikme ile 1 şubat 2017 de oldu ve pembe kahverengi tonunda az kanama şeklindeydi 4 gün sürdü sonra 2 gün siyah akıntım oldu ve kesildim bu ay ise 4 gün gecikti adet kanamam ve bugün yani 6 mart 2017 de açık pembe kahverengi tonunda akıntı şeklinde bir kanamam oldu ama çok az damlama gibi bunun nedeni ne olabilir acaba konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim ben adet düzensizliği yaşamazdım normalde ilk defa böyle bir şey oluyor bu sebeple çok korkuyorum yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba kızlar son 2 aylık adet dönemimle ilgili sıkıntılar var ilk adetim 1 gün gecikme ile 1 şubat 2017 de oldu ve pembe kahverengi tonunda az kanama şeklindeydi 4 gün sürdü sonra 2 gün siyah akıntım oldu ve kesildim bu ay ise 4 gün gecikti adet kanamam ve bugün yani 6 mart 2017 de açık pembe kahverengi tonunda akıntı şeklinde bir kanamam oldu ama çok az damlama gibi bunun nedeni ne olabilir acaba konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim ben adet düzensizliği yaşamazdım normalde ilk defa böyle bir şey oluyor bu sebeple çok korkuyorum yorumlarınızı bekliyorum.
Yerleşme kanaması olabilir diklat et .Doktora gözük bakalım kan testi felan ver

Doktora gittim ultrasonla baktı kist falan var mı diye temiz dedi arada böyle olabileceğini söyledi ama durum düzelmezse tekrar giderim kan testi için artık bu arada yorumun için teşekkürler
Rica ederim ne demek canım biz kadınlar birbirimiz için varız :-)

Umarım hamilesindir , bende yerlelme kanaması tarzında yaşadım bugün idrar testi yaptım hafif silik görünöex bir çizgi çuçıktı yarın tekrar yaparak kan vericem

Maalesef tatlım benim keyfim göndermek istedi o sebeple sende konuma dahil olmazsın olur biter
Senin keyfin umumi yerlerde de olur olmaz şeyleri de gösteriyor galiba. Burası kişisel bir plartform değil, bir sürü insanın girdiği site. Yazdığınız şeylere ve yüklediğiniz resimlere dikkat edeceksiniz.

Senin keyfin umumi yerlerde de olur olmaz şeyleri de gösteriyor galiba. Burası kişisel bir plartform değil, bir sürü insanın girdiği site. Yazdığınız şeylere ve yüklediğiniz resimlere dikkat edeceksiniz.
Alt üst oldum ya dalga mı geçmiş napmis onu yollayarak.aklindan zoru var heralde

Alt üst oldum ya dalga mı geçmiş napmis onu yollayarak.aklindan zoru var heralde
Valla bende tesadüfen gördüm. Aynı durumu yaşadığım için aramalarda gördüm. Üç sene evvel yaşanmış ama dayanamadım verdim ayarı. Kimsede bişey dememiş

Valla bende tesadüfen gördüm. Aynı durumu yaşadığım için aramalarda gördüm. Üç sene evvel yaşanmış ama dayanamadım verdim ayarı. Kimsede bişey dememiş
Arkadaşlar yıllar önce açılan bir konunun altında avukatlık yapma muhakemesi kimseye düşmez ben sorunum daha açıklanır olması amacıyla paylaşma ihtiyacında bulundum bu yüzden başka bir konu altında değil yeni konu açarak yaptım paylaşımımı görmek istemeyen girmez. Bu kadar net, 10 yaşındaki çocuklar gibi sizinle laf yarışına da girecek değilim haddini bildirme meselesine gelince herhangi bir yargı koluna tabi hissediyorsunuz kendinizi anlaşılan başka çöplüklere doğru uğurluyorum sizi ve daha fazla muhalefet olarak rahatsız etmemenizi rica ediyorum.

X