Gebeliğe Hazırlık adet gecikmesi ve kasık ağrısı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

gizemkaderx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2019
186
52
29
Üç gün adet gecikmem oldu ve dün geceden beri şiddetli kasık ağrım başladı ama kanamam gelmiyor test de yaptım kan testim 0.1 çıkarken gecikmenin ilk günü 0.26 çıktı ama negatif sonuçta. İdrar da negatif çıktı. GEç döllenme varsa diye ilaç içemiyorum. Doktora gitsem ultrasondan anlar mı gebelik var mı diye. 15 gün önce gitmiştim doktora kontrol için hiçbir sıkıntı yok demişti

Anladım çok teşekkür ederim. Çok Ağrım olduğu için sordum yoksa 1 hafta beklemeyi düşünüyordum ben de
Kasik agriis ya ne olur ne olmaz belki gec döllenme oluyodur ilk gunlerindir tutunma aasamasindadir insallahhhh bende bekledgim icin cok umut ediyorum ınsallah vardir bebisin.

Kasık ağrım geçmiyor ilaç da içemiyorum doktora gitmeli miyim geç döllenme varsa kasık ağrısı olur muydu

Kasık ağrım geçmiyor ilaç da içemiyorum doktora gitmeli miyim geç döllenme varsa kasık ağrısı olur muydu

Merhaba, belki reglin geliyordur ondan ağrı vardır. Biraz bekle derim. Ama çok kötüysen duramıyorsan doktora git istersen bebeği görür mü bilmem ama regl olacaksan onu görür bence.

Merhaba, belki reglin geliyordur ondan ağrı vardır. Biraz bekle derim. Ama çok kötüysen duramıyorsan doktora git istersen bebeği görür mü bilmem ama regl olacaksan onu görür bence.
Ağrım geceden beri var ben de sizin gibi düşünüp bekledim ve çok şükür az öncen geçti ama kanamam yok sarımsı akıntı geldi çok az o kadar. Zaten ilaç da içemeye korkuyorum iyice keser diye

Doktoruna sorarsan gebelerın de ıcebıldıgı agrı kesıcılerden ıcebılırsın. Bende 6-7haftalarda cok dıs agrısı cektım. Dıslerımde hıcbır sorun yokken doktorum agrı kesıcı vermıstı bana. Bır sorun olmadı.

Gebelik şüphesi varsa diye mi?
Gebelık şüphesıyle doktora agrım var dıye basvursanız dahi once b-hcg bakarlar her ıhtınale karsı sonra negatıf cıksa bıle gec dollenme falan olur dıye gebelerınde kullanabıldıgı ılaclardan verırler. Kı zaten henuz kanda bıle cıkmamıs gebelık ıcın kullandıgınız ılaclar bır sıkıntı yaratmaz. Hos yaratsa bende yaratırdı. Cunku ben adet oldum dıye hayvansı sekılde hap ılac ne buldum ıcmıstım. Sonuc adet sonrası gebe oldugumu ogrendım ve oglum da cok saglıklı masallah:anne:En Büyük TÜRKİYE

Gebelık şüphesıyle doktora agrım var dıye basvursanız dahi once b-hcg bakarlar her ıhtınale karsı sonra negatıf cıksa bıle gec dollenme falan olur dıye gebelerınde kullanabıldıgı ılaclardan verırler. Kı zaten henuz kanda bıle cıkmamıs gebelık ıcın kullandıgınız ılaclar bır sıkıntı yaratmaz. Hos yaratsa bende yaratırdı. Cunku ben adet oldum dıye hayvansı sekılde hap ılac ne buldum ıcmıstım. Sonuc adet sonrası gebe oldugumu ogrendım ve oglum da cok saglıklı masallah:anne:En Büyük TÜRKİYE
Ne güzel ☺️ Ben adet sancısı çok çekiyorum normalde o yüzden içmeden duramıyorum ve şimdi gebelik şüphesi yüzünden içemiyorum midem falan bulanmaya başladı artık bacaklarıma kadar vuruyor ağrı yarın doktora gidince söylerim ağrı kesici için. çok teşekkür ederim 😊

Ne güzel ☺️ Ben adet sancısı çok çekiyorum normalde o yüzden içmeden duramıyorum ve şimdi gebelik şüphesi yüzünden içemiyorum midem falan bulanmaya başladı artık bacaklarıma kadar vuruyor ağrı yarın doktora gidince söylerim ağrı kesici için. çok teşekkür ederim 😊

Kanda çıkmamış.. Geç döllenme olduğunu varsayarsak 2 haftalik bir gebelik bile değil nasil mide bulantısı yapabilir ki 🤔

X