Adet Gecikmesi

Esmer Melek2603

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2021
42
3
23
Kızlar Merhaba Dün Sabah İdrar Testi Yapıp Atmıştım.Bir Çoğu Hamile Dedi Bugün Yine Adet olmadım ama su gibi renksiz kokusuz sümüksü akıntı oluyor çok acaba neden hamile miyim değil miyim lütfen yardımcı olun 😏Çok üzgün durumdayım

Kızlar Merhaba Dün Sabah İdrar Testi Yapıp Atmıştım.Bir Çoğu Hamile Dedi Bugün Yine Adet olmadım ama su gibi renksiz kokusuz sümüksü akıntı oluyor çok acaba neden hamile miyim değil miyim lütfen yardımcı olun 😏Çok üzgün durumdayım
Bence kan ver yarın canım için rahat eder. Adete yakın akıntı fazla olur. Ama bazı kadınlar da akinti ile hamileliğini anlıyor

Kizlar benimde adetim ılkkez 3 gün gecikti geciktikten hemen sonra test yaptim negatif kan verdim negatif vücudumda ağrı sizi bişeyde yok hala adet olmadım normalde günümden iki gün öncede olurdum ne yapmam lazım bilemedim bi haftayı doldurunca doktora gitmeyi düşünüyorum başka yapacak bisey kalmadi fikri olan varsa bu konuyla alakalı yorumlarinizii bekliyorum

Canım dün regl günümdu olmadım. Yazdığın şekilde akıntım var aynı. Kokusuz renksiz sümüksü. Test yaptım bugün ama testim bozuktu maalesef. Yarın tekrar yapicam inşallah sence bu bir belirti mi gerçekten.

Canım dün regl günümdu olmadım. Yazdığın şekilde akıntım var aynı. Kokusuz renksiz sümüksü. Test yaptım bugün ama testim bozuktu maalesef. Yarın tekrar yapicam inşallah sence bu bir belirti mi gerçekten.
Evet canım belirti şuan 3 aylık bebeğim kucağımda 🥰 darısı senin başına canım

Evet canım belirti şuan 3 aylık bebeğim kucağımda 🥰 darısı senin başına canım
Cevap verdiğin için çok teşekkür ederim canım. Rabbim sağlıkla buyutmeyi nasip etsin bebeğini😍 benim bugün gecikmede 4. Günüm test yapıyorum negatif ama regl belirtim de yok. O söylediğim akintida yok 2 gündür. Neden böyle oldu anlamadım hiç.

X