Gebeliğe Hazırlık Adet gecikmesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetim 3 gun gecikti test yaptim ama negatif bi kac gun daha beklemelimiyim

Regliniz gecikmis en iyisi kan verip kafada kurmaktansa bu belirtisizligi kafada bitirip sonucu net sekilde ogrenmek olur sanirim isterseniz 2gun daha bekleyin önce kana sonra idrara geciyor beta hcg umarim hayrli haberlerimiz olur 🤲🏻👩🏼‍🍼👣

Kızlar merhaba. 7 Aylık evliyim. Korunmuyorum. 8 Aralıkta regl oldum. Bir sonraki regl tarihim 29 Aralık olacaktı 6 gün gecikti (bu gecikmenin ilk ve 2. Günümde kasıklarımda ağrı oldu ) ve 6.gün kahvemsi bir leke geldi sonra regl gibi kanama oldu. Bu gecikme süresinde benim midemde kuru bulantı oluşmaya başladı akıntı da eskisine göre bir tık arttı. Şimdi regl gibi kanamanın 2. Günündeyim sizce üstüne görme vs durumum var mı bilen varsa ? Bilgilendirebilir mi ?

Kızlar merhaba. 7 Aylık evliyim. Korunmuyorum. 8 Aralıkta regl oldum. Bir sonraki regl tarihim 29 Aralık olacaktı 6 gün gecikti (bu gecikmenin ilk ve 2. Günümde kasıklarımda ağrı oldu ) ve 6.gün kahvemsi bir leke geldi sonra regl gibi kanama oldu. Bu gecikme süresinde benim midemde kuru bulantı oluşmaya başladı akıntı da eskisine göre bir tık arttı. Şimdi regl gibi kanamanın 2. Günündeyim sizce üstüne görme vs durumum var mı bilen varsa ? Bilgilendirebilir mi ?
Oda olabilir eger kanaman erken kesilirse bi kan ver derim

Dün gece günlük ped koymuştum sabah baktım kan vs birsey yoktu şimdi de kahverengi leke geldi

Kan testi verdim bugün negatif çıktı bu tarz şeyleri neden yaşıyorum ki o zaman anlamadım

Kan testi verdim bugün negatif çıktı bu tarz şeyleri neden yaşıyorum ki o zaman anlamadım
Demekki normal adet oluyormusun bende adetim gecikti test yaptim hala negatif ama adetme 7 gun kala iliskim olmustu ondanmidir bilmem geç dollencek her halde

Geçtiğimiz ay grip oldum antibiyotik ilac baya içtim 2 aydır adetim gecikti Kasık ağrılarım var ama bir tek sağ köşede geçen hafta kan verdim alttan baktti doktor rahim duvarı kalınlaşmış dedi ama hala olamadm aşırı stresliym ilaçta içmek istemiyorum hiç bu kadar gecikmemisti bişey olma ihtimali var mı acaba🤦

X