Adet gecikmesiyle birlikte kahverengi akıntı

sinirbazzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2014
74
24
32
Arkadaşlar merhabalar
Adetim normalde hep düzenlidir. Bu ay gecikti 3. günde test yaptım net bir şekilde tek çizgi çıktı. 4. Gün oldu halâ adet olmadım ama kahverengi akıntım başladı sadece peçeteyle sildikçe geliyor.
daha önce böyle bir durum yaşadınız mı acaba???
Bu durumun sebebi ne olabilir ???

Kist belirtisi olabilir. Doktora gidin bence.
Evet o da aklıma geldi ama 2 ay önce kontrol amaçlı doktora gitmiştim herşeyin normal olduğunu söylemişti doktor.
2 ay içinde bir anda böyle bir değişme olabilir mi
hamilelik için adetim 3 gün gecikince idrar testi yaptım ama acaba erken miydi ya da halâ ihtimaller arasında olabilir mi

Evet o da aklıma geldi ama 2 ay önce kontrol amaçlı doktora gitmiştim herşeyin normal olduğunu söylemişti doktor.
2 ay içinde bir anda böyle bir değişme olabilir mi
hamilelik için adetim 3 gün gecikince idrar testi yaptım ama acaba erken miydi ya da halâ ihtimaller arasında olabilir mi
Tabiki jeeşey olabilir belkide inşallah hamilesinizdir. Testinizi tekrarlayın hatta mümkünse kan testi verin derim ben

Tabiki jeeşey olabilir belkide inşallah hamilesinizdir. Testinizi tekrarlayın hatta mümkünse kan testi verin derim ben
Teşekkür ederim yarına kadar bekleyip halâ adet olmazsam bir daha test yapayım en iyisi. Sol kasığımda da şişkinlik var kaç gündür. Beklemek de çok zor hayırlısı olsun inş.

Arkadaşlar merhabalar
Adetim normalde hep düzenlidir. Bu ay gecikti 3. günde test yaptım net bir şekilde tek çizgi çıktı. 4. Gün oldu halâ adet olmadım ama kahverengi akıntım başladı sadece peçeteyle sildikçe geliyor.
Normalde adetin gelmesinin habercisidir kahverengi akıntı birde yerleşme kanamasıdır ama yerleşme kanaması 3 gün sürüyormuş

Arkadaşlar merhabalar
Yaptiginiz test kaset test mi yoksa erken gebelik testi mi? Kaset test ise bazen cikmayabiliyor, erken gebelik testi deneyebilirsiniz. İnsallah hamilesinizdir😇

Bendede ayni durum her ay duzenli adet oluyordum ve her adetimin ilk gunu kirmizi sonlara dogru kahve reng gelirdi ama adetim 2-3 gun gecikti ve kahve reng akintim var malesef 1 haftadir devam ediyor test yapmadim umudum yok malesef

Arkadaşlar merhabalar
Merhaba yeniden test yaptinizmi bendede ayni durum var test yapmadim henuz ? Adet oldunuzmu ?

Arkadaşlar merhabalar
Hamile olabilirsin

Merhaba benim açtığım konulara kimse yorum yapmıyo malesef o yüzden buraya yazmak istedim. Benim reglm 4 güm gecikti adet olmam gereken gün test yaptım negatif çıktı. 12 sinde olmam gerekiyodu ayın 9nunda kahverengi koyu bordo lekelenmem oldu 12sindede akıntımda açık pembe kan vardı yine devamı gelmedi. Yaklasık 10 gündür regl sancısı çekiyorum ama gelen giden yok bu ay progesteronda cok dusuk cıkmkstı o yüzden pek ümidim yok ama ilk defa böle bi olayla karsılasyorm. Bunu daha önce yasayan oldu mu?

Merhaba benim açtığım konulara kimse yorum yapmıyo malesef o yüzden buraya yazmak istedim. Benim reglm 4 güm gecikti adet olmam gereken gün test yaptım negatif çıktı. 12 sinde olmam gerekiyodu ayın 9nunda kahverengi koyu bordo lekelenmem oldu 12sindede akıntımda açık pembe kan vardı yine devamı gelmedi. Yaklasık 10 gündür regl sancısı çekiyorum ama gelen giden yok bu ay progesteronda cok dusuk cıkmkstı o yüzden pek ümidim yok ama ilk defa böle bi olayla karsılasyorm. Bunu daha önce yasayan oldu mu?
Aynı durumu yaşıyorum şu an adetim gecikti 7 gün oldu 3 kere test yaptım tek çizgi hep geç döllenmemi bugün de kahverengi tonlarında leke geldi sulu gibi ama hiç adet belirtisi yok bel ve sırt ağrısı var sadece

X