Adet Geciktirici yardım

L

lilalove

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi lilalove
Silindi.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi lilalove
10 milyon bişey adet olcağın tarihten en az 3 gün önce hapa başlaman gerekiyor sabah akşam birer tane alınıyor bence ama bende çok sıkıntı yarattı bu hap bence şimdi doğumkontrol hapı kullanmaya başla hemen bugun ve 7 günlük arayı vermeden 2 kutu kullan yani kesintisiz 56 gün o zaman önümüzdeki ay adet görmemiş olursun geçiktiriciye göre daha güzel bi yöntem ben çok araştırdım bu dediğim yöntemin senede bir uygulanmasında bi sakınca yokmuş

• Konu Sahibi lilalove
ne zman adet olacğaımı bilmiyorum ki -tatlicadiarzu-
Doğum kontrol hapı daha uzun bir period daha fazla zarar vermez mi ya

• Konu Sahibi lilalove
ne zman adet olacğaımı bilmiyorum ki -tatlicadiarzu-
Doğum kontrol hapı daha uzun bir period daha fazla zarar vermez mi ya

valla bence geçiktirici kullanırsan daha çok pişman olcaksına.s
sonuçta doğum kontrol hapı kadınların sürekli kullandığı bişey ve senede bir bu şekilde yapmanın bi zararı yokmuş

• Konu Sahibi lilalove
bi de 56 gün. annem doğum kontrol hapı kullandığımı görürse kalpten gider heralde :CüvCüv:
Peki bu doğum kontrol hapını 28 inde bıraksam normale döner miyim. naniknanik

• Konu Sahibi lilalove
bende tam bu konuyla ilgili başlık açacaktım .benimde adetim ramazan sonuna geliyor ve geciktirici hakkında bilgi almak istiyordum .orucumu eksiksiz tutmak için sonradan tutmak zor oluyor.ssk karşılıyormu acaba bu ilacı?

• Konu Sahibi lilalove
bi de 56 gün. annem doğum kontrol hapı kullandığımı görürse kalpten gider heralde :CüvCüv:
Peki bu doğum kontrol hapını 28 inde bıraksam normale döner miyim. naniknanik

adet görürsün 28 gün sonrakaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi lilalove
bende tam bu konuyla ilgili başlık açacaktım .benimde adetim ramazan sonuna geliyor ve geciktirici hakkında bilgi almak istiyordum .orucumu eksiksiz tutmak için sonradan tutmak zor oluyor.ssk karşılıyormu acaba bu ilacı?

adet görmeden üç gün önce başla 10-12 gün kullanabiliyorsun sanırım, sabah akşam bi tane içiyorsun, hapı bıraktıktan 3-7 gün içinde adet görüyorsun
Aşağıdaki linktende bakabilirsin

http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/127349-primolut-n-kullananlar-6.html

Son düzenleme:
X