Adet mi, kimyasal düşük mü, kist mi, yerleşme kanaması mı anlayamadım.

Papatyasum

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
10
4
27
Normal adet döngüm 28 gün sürüyor geçen ay 32 gün sürdü bu aysa 36 gün oldu. Biraz stresliydim ondan geciktiğini düşündüm hamilelik beklemediğim için maydanoz suyu içtim bir kaç gün göğüslerim 2 3 gün hassaslaştı sonra kahverengi lekelenme oldu ve kan pıhtısı geldi 2. Günümde ise çok az kan geldi ağrım da çok olmadı ilk defa böyle birşey yaşıyorum neden olmuş olabilir? Ek olarak kanamadan bir kaç gün önce hacamat yaptırmıştım onunda etkisi olabilir mi acaba?

Son düzenleme:
Normal adet döngüm 28 gün sürüyor geçen ay 32 gün sürdü bu aysa 36 gün oldu. Biraz stresliydim ondan geciktiğini düşündüm hamilelik beklemediğim için maydanoz suyu içtim bir kaç gün göğüslerim 2 3 gün hassaslaştı sonra kahverengi lekelenme oldu ve kan pıhtısı geldi 2. Günümde ise çok az kan geldi ağrım da çok olmadı ilk defa böyle birşey yaşıyorum neden olmuş olabilir? Ek olarak kanamadan bir kaç gün önce hacamat yaptırmıştım onunda etkisi olabilir mi acaba?
Sonucu ne oldu acaba merak ettim hamile misiniz ben de şuan öyle bi durum yaşıyorum da

Adet gibi ama daha az kanamayla devam etti başka bir belirti göstermediğim için test yapmadım hacamatdan dolayı diye düşündüm veya hormonel bir sorun var doktora daha gidemedim malesef
Ben de ilk yerleşme kanaması diye şüphe ettim ama dün doktora gittim enfeksiyon olduğunu söyledi ve kistten dolayı akıntım varmış ayrıca hormonlardan biri de yüksek çıktı hepsi akıntı yapabilir dedi eğer ağrınız varsa doktora mutlaka görünün

X