Adet mi yerleşme kanaması mı?

cotton

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2019
15.977
24.309
27
Bu çok yanlış bir bilgi ben oğlumda iki ay normal adet gibi yerleşme kanaması yaşadım ve doktorum bunun gayet doğal olduğunu söyledi iki aydan sonra hamile olduğumu öğrendim internette yazanlara lütfen ama lütfen itimat etmeyiniz bu yanlış bilgi yüzünden çoğu kadın emin olduğu halde test yapmıyor
Hayır herkesin yaşantısına göre farklı
Sen oyle yaşadın diye o öyle yaşıycak anlamına gelmez yanlış bilgi vermedim çoğu arkadaşlarımdan gördüğum gibi konusuyorum
Internetten bakıp yazdığımı nereden çıkardınız?
🤗

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-06-2022

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 203 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi artık daha kalın ve daha az şeffaf duruma geldi. Kız bebeklerde vajina gelişmeye başladı. Erkek bebeklerin penisi artık ayırt edilebiliyor. 1 hafta gibi kısa bir sürede bebeğinizin ağırlığı iki katına çıktı. Bebeğiniz yaklaşık 7,6 gr. ağırlığında. Hamile anneler daha fazla oksijene ihtiyaç duyarlar, bundan dolayı hamilelik boyunca nefes darlığı hissedebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bengeldim26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2021
12
4
26
Hayır herkesin yaşantısına göre farklı
Sen oyle yaşadın diye o öyle yaşıycak anlamına gelmez yanlış bilgi vermedim çoğu arkadaşlarımdan gördüğum gibi konusuyorum
Internetten bakıp yazdığımı nereden çıkardınız?
🤗
İnternetten bakıp yazdıniz demek istemedim internette gördüklerinize demek istedim çoğu sitede yerleşme kanaması bir iki damla olur vs vs diye yazıyor iki üç gün sürmez yazıyor fakat bu yanlış evet kanama rengi farklı olabilir ama bu tarz durumlarda yasanabiliyor demek istedim özellikle bu kulüpte ki yazıları okudum ve herkes olmaz öyle deyince bir kaç arkadaşın yorumuna cevap vermek istedim ki araştıranlarda okuyabilsin diye yani size özel bir telkin yok lütfen yanlış anlamayın ✌️🤗

cotton

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2019
15.977
24.309
27
İnternetten bakıp yazdıniz demek istemedim internette gördüklerinize demek istedim çoğu sitede yerleşme kanaması bir iki damla olur vs vs diye yazıyor iki üç gün sürmez yazıyor fakat bu yanlış evet kanama rengi farklı olabilir ama bu tarz durumlarda yasanabiliyor demek istedim özellikle bu kulüpte ki yazıları okudum ve herkes olmaz öyle deyince bir kaç arkadaşın yorumuna cevap vermek istedim ki araştıranlarda okuyabilsin diye yani size özel bir telkin yok lütfen yanlış anlamayın ✌️🤗
Anladımm doğru dediğiniz gibi tabi internette bazi seyleri inanamamak gerekir maalesef herkes aynı yaşamıyorr benim arkadaşımm hic yerleşme kanaması bile olmadı ama hamile heoimiz değişik değişik şeyler yasayabiliyoruzz hepsi internet gibi olmuyo 🤗

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-06-2022

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 203 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi artık daha kalın ve daha az şeffaf duruma geldi. Kız bebeklerde vajina gelişmeye başladı. Erkek bebeklerin penisi artık ayırt edilebiliyor. 1 hafta gibi kısa bir sürede bebeğinizin ağırlığı iki katına çıktı. Bebeğiniz yaklaşık 7,6 gr. ağırlığında. Hamile anneler daha fazla oksijene ihtiyaç duyarlar, bundan dolayı hamilelik boyunca nefes darlığı hissedebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Elfd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2021
20
2
Bu çok yanlış bir bilgi ben oğlumda iki ay normal adet gibi yerleşme kanaması yaşadım ve doktorum bunun gayet doğal olduğunu söyledi iki aydan sonra hamile olduğumu öğrendim internette yazanlara lütfen ama lütfen itimat etmeyiniz bu yanlış bilgi yüzünden çoğu kadın emin olduğu halde test yapmıyor
Mrb bende bu ay 7 gündür gecikmem var ama az az böyle lekenme geliyor kahverengi bazende çok açık bir kırmızı pembeye yakın yani aklım karıştı napıcağımı bilemiyorum sizde öylemi oluyordu?

Valyrian

Başlangıç 116,6 - Güncel 65,4 🤗
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2021
4.876
16.590
30
Mrb bende bu ay 7 gündür gecikmem var ama az az böyle lekenme geliyor kahverengi bazende çok açık bir kırmızı pembeye yakın yani aklım karıştı napıcağımı bilemiyorum sizde öylemi oluyordu?
Benimki öyle olmuştu canım bir test yaptır bence net olarak öğrenmiş olursun

Valyrian

Başlangıç 116,6 - Güncel 65,4 🤗
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2021
4.876
16.590
30
Sizdeki sonuç neydi acaba 🤗
Ben adet sanmıştım pko olduğum için bir garip adet oluyordum hiç hamişliğe yormamıştım🤦🏻‍♀️ Eş ısrarıyla test yaptım ve pozitifti Doktora gittiğimde 9 haftalık hamileydim😅

Elfd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2021
20
2
Ben adet sanmıştım pko olduğum için bir garip adet oluyordum hiç hamişliğe yormamıştım🤦🏻‍♀️ Eş ısrarıyla test yaptım ve pozitifti Doktora gittiğimde 9 haftalık hamileydim😅
Ay ne tatlı heyecan 😍bende yapayım test aklım karışık kalacağına bir sonuca varırım en azından