Adet olup hamile olduğunu öğrenen var mı

Kimyasal gebeliğe bişey yapmıyorlar diye biliyorum kendiliğinden dusumuyormu
Canım bişey yapmak için değil en azından ne yaşadığını bilirsin bunlar önemli şeyler yoksa kendiliğinden adet olunur evet ama kimyasal yaşadım dersin yarın bir gün bişey olursa doktor sorarsa falan diye

Canım bişey yapmak için değil en azından ne yaşadığını bilirsin bunlar önemli şeyler yoksa kendiliğinden adet olunur evet ama kimyasal yaşadım dersin yarın bir gün bişey olursa doktor sorarsa falan diye
Kadın doğum bakmıyor ki hamile değilim diyorum gönderiyorlar

Yani kadın doğuma gitmene gerek yok onlar öyle hamile olsan bile kalp atışı almayana kadar gebelik gözüyle bakmazlar genelde

Evet pıhtı şeklinde geldi peki seninde mi böyle oldu
Merhaba benimde bu ay diğer aylara oranla daha az oldu ve mide bulantısı yorgunluk halsizlik var ve bitmesine rağmen kasık batmaları kısa kısa sancılar girip çıkıyo özellikle sol taraf regl olduğum için test yapmak istemedim bir de bu ay idrar yolu enfrksiyonu geçirdim antibiyotik kullandım ondan kaynaklı olabilir mi

Merhaba benimde bu ay diğer aylara oranla daha az oldu ve mide bulantısı yorgunluk halsizlik var ve bitmesine rağmen kasık batmaları kısa kısa sancılar girip çıkıyo özellikle sol taraf regl olduğum için test yapmak istemedim bir de bu ay idrar yolu enfrksiyonu geçirdim antibiyotik kullandım ondan kaynaklı olabilir mi

İçinde şüphen varsa yap ben adet oldugumu bile bile yaptim

Bilmiyorum ki hiç başıma gelmedi
ben en yakın üç kişiden duydum mesela kardeşimin kv si oğlunu 4 ayda öğrenmiş kadın hem hamile olduğunu hem cinsiyetini aynı gün öğrenmiş,eşimin kuzeni de 6 ayllıkken öğrenmiş bide 4.çocuğu yani düşün kilolu bide farkedememiş.seninde öyle belli ki testlerde var

X