Adet olupta hamile olunur mu?

Canim ben en uygun olani dan almistim . daha onceleri hep 14 tl likten aliyodum hem cope atiyodum.bu sefer ucuzundan alcam ya dedim o aldigimdada hamile ciktim sen bilirsin

Hamilelikte Adet Görülür Mü?
Bu sorunun cevabı, hem evet hem de hayır olarak yanıtlanabilir. Pek çok kadın, normal olarak en son âdetini görür ve daha sonra yumurtlaması ile beraber hamile kalarak, adet olmaya son verir. Bazı kadınlarda ise, bu durum tam tersi şeklinde gerçekleşir. Kısacası, kadın yumurtlaması gerçekleşip hamile olduğu zaman dahi, adet olmaya devam edebilir. Bu durum, hamileyken adet olmanın istisnai bir durumdur. Hamilelik ve adet düzeni hakkında merak ettiklerinizin hepsi ve daha fazlasını Prof. Dr. Bülent Tıraş Kadınlar Kulübü TV’ye anlatıyor!
Kadınlar Kulübü'nün değerli forum üyeleri sizlere faydalı olması için açtığımız Kadınlar Kulübü TV için video izleme desteklerinizi, sosyal medyalarını takipte kalmanızı bekliyoruz. Haydi hanımlar görelim bakalım! :)

Merhaba arkadaşlar benim adetim 4 gün gecikti sonra kahverengi akıntım oldu 2 gün ve sonra adet oldum sizce hamile olabilirmiyim

ben bişey sormK İSTİYOEUM bu regle olup hamile olduğunu bılmeyenler de adet sancısı cekıor mu acaba?

Mrb bende yeni uye oldum yorumlarinizi cok begendim benimde size bi sorum olcakti. Her ayin 1 de adet olurdm fakat bu ay 5 gun gecikti aslinda hic bukadar agrim olmazdi adetlenmeden oncede goguslerim agriyodu migde bulantilarim aksam cogaliyo karnimda bi agri var hic boyle olmazdi sizce ne olabilir hamilemiyim dir simdiden yorumlariniz icin tskrler :)

5
Mrb bende yeni uye oldum yorumlarinizi cok begendim benimde size bi sorum olcakti. Her ayin 1 de adet olurdm fakat bu ay 5 gun gecikti aslinda hic bukadar agrim olmazdi adetlenmeden oncede goguslerim agriyodu migde bulantilarim aksam cogaliyo karnimda bi agri var hic boyle olmazdi sizce ne olabilir hamilemiyim dir simdiden yorumlariniz icin tskrler :)
Canım adetin 5 gün geciktiyse göğüslerinde ağrı ve mide bulantın varsa hamile olabilirsin bende Yen'i Doğum yaptım ve hamilelik belirtilerim böyleydi 4 gün gecikti göğüslerim çok ağrıyordu . Bence bir doktora gitmelisin

Merhaba arkadaşlar bn yeni katıldım aranıza adetim 13 gün geçti ve ve 1 hafta önceden pembemsi leke geldi bir hafta sonrada kahve rengi leke geldi erdisi günde kanamam oldu adet oldum sanırım ama adet sancısı çekmiyorum test yaptm tek çizgi çıktı çok merak ediyorum hamilemiyim bana yardımcı olabirmisiniz teşékürler.

Merhaba arkadaşlar bn yeni katıldım aranıza adetim 13 gün geçti ve ve 1 hafta önceden pembemsi leke geldi bir hafta sonrada kahve rengi leke geldi erdisi günde kanamam oldu adet oldum sanırım ama adet sancısı çekmiyorum test yaptm tek çizgi çıktı çok merak ediyorum hamilemiyim bana yardımcı olabirmisiniz teşékürler.
13 gün geçmiş üzgünüm ama hamile olsan testte çıkar

Merhaba bende bişey sorcam ben 28 günde bir adet oluyorum ama son zamanlarda 2-3 gün ileri atıyodu. Bu ay 4 gün öncee başladı adetim ilk iki gün kahvr leke sonra kırmızı geldi ama çok aşırıda değil bugün 5. Gün kahve geliyo ama iki gündür kasık ve şiddetli bel ağrım var. Üstüne görmüş olabilir miyim acaba

Merhaba bende bişey sorcam ben 28 günde bir adet oluyorum ama son zamanlarda 2-3 gün ileri atıyodu. Bu ay 4 gün öncee başladı adetim ilk iki gün kahvr leke sonra kırmızı geldi ama çok aşırıda değil bugün 5. Gün kahve geliyo ama iki gündür kasık ve şiddetli bel ağrım var. Üstüne görmüş olabilir miyim acaba
Canım çok az peçeteye silince falan geliyorsa olabilir ben şuan yine hamileyim ve benim bu gebeliğimdede ilk bi hafta yani beş haftalıkken bi hafta sürekli kahverengi lekem geldi eğer öyleyse bi test yap

Merhaba,
Ben adetime 5 gün kala eşimle yakınlaştık.5 gün sonra adet oldum ama sanki hamilelik belirtilerim var.Böyle birşey mümkünmü.Hamile iken adet görülebilirmi aradaki zaman kısalığından şüpheleniyorum.İlk gebeliğimde böyle birşey yaşamadım.

X