adet sonrası iliski

deniz aslan ozdemir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2023
15
-8
21
dün sevgilimle ilişkiye girmiştim biraz zorlama oldu bi kac saat ardından bi kac damla kan geldi korktum biraz sizce normal mi
birde 21 nisanda iliskiye girmiştim 20 nisanda adetim yeni bitmişti hep prezervatif kullanırız bi sorun yoktu sizce bi nedeni olabilir mi yinede sormak istedim kasıklarım agrıyor biraz korkmalı mıyım

dün sevgilimle ilişkiye girmiştim biraz zorlama oldu bi kac saat ardından bi kac damla kan geldi korktum biraz sizce normal mi
birde 21 nisanda iliskiye girmiştim 20 nisanda adetim yeni bitmişti hep prezervatif kullanırız bi sorun yoktu sizce bi nedeni olabilir mi yinede sormak istedim kasıklarım agrıyor biraz korkmalı mıyım
Bozuk değilsen bozulmuşsun korkmak istemiyorsan doğum kontrol uygulamalarından yararlan mazallah hamile falan kalırsın prezervatifin patlama olasılığı var zorlanmışsın canım

İlk kez ilişki yaşadıysan kızlık zarından gelmiş. Adetten hemen sonra ilişkiye girmişsin içerde kalan kanda gelmiştir

Zorlamadan kaynakli olabilir. İlişkiden hemen sonra gelen kan gebelik belirtisi değildir. Gebelik çok sonra belli olan bir durum.

X