Adet Ustune Hamile Kalinabilirmi ???

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
6.852
16
37
ramazanin ilk gununde adet oldum bes gun sonra bitti adet bitikten sonra uc gun sonra bi kanamam oldu ondan sonra 6 gun de ole surdu
ondan sonra bitti ama ustune gorme olabilir mi hamilelign ben yarin kan testi yaptircam ama bilmiyorum :1closedeyes:

benim ilk hamileliğimde üstüne görmüştüm canım aynen senin yazdığın gibi ama doktorlar anlamadı ben eylül 1 beklerken ağustos1 doğum yaptım doğumdan sonra anladı doktorum erken doğum değil demişlerdi üstüne görmüşün dediler canım.

canım valla ben bu üstüne görme işinden hiç bi şey anlamıyorum..ama oğluşuna bide kız kardeş gelirse fenamı olur:)))

ah canim allah mi soletti kiz bende ole istiyorum canann ya sagol canim senin de dogumun yaklasmis masallah allah nazardan saklasin canim

Arkadaşım bende de seninki gibi bir durum var. Bi önceki adetim 35. günde olmasına rağmen bu sefer 19. günde tekrar lekelenme başladı. Sekiz gündür hiç adet kanaması gibi çoğalmadı. Hep az az açık kahverengi-pembe şeklinde devam etti. Beni de görceksin var yaa. Ne yumurtlama günü hesaplamalar filan yaptım. Tam zamanında bu sefer olucak galiba derken 4-5 gün sonra bu lekelenmeler başladı. Bunların implantasyon (yerleşme) kanaması olmasını o kadar istiyorumki.. Bakalım kısmet. Yarın doktora gidiyorum iyi ya da kötü ne varsa yarın öğrenicem artık. Ama inşallah iyi haberlerle dönerim..

Birde işin ilginci bu lekelenmeler asla yatarken olmuyor. Ne zaman ayağa kalkarsam, ayakta bir süre durursam o zaman oluyor. Bakalım.. Yarın öğrenicem artık..

günaydın kızlar bende sizin gibi şüpeliyim ama ben hiç hamişlik olacağını düşünmüyorum...bana fikir verirmisiniz

ben ağustos ayında 24 de regli oldum eylüldede 28 de başladı ama regli olmadan evde test yaptım 2 kere negatif çıktı ama gebelik belirtisi var gibi hissetim en çokda göğüslerimde kabarcıkalr oluştu ama adet olunca tabi ümidi kesdim adetim 3 gün yoğun geçti d.kontrol hapı bırakınca yoğunlaşmıştı ama normalde 4 veya 5 gün süren adetim bu ay 3 gün sürdü ve bitti hala göğüslerim sızlıyo ve kasıkalrım adet olacak gibi ağrıyor ve krap giriyor anlamadım çok takıldım acaba ondanmı oluyo ??
yinede dediğim gibi ümitli değilim birdahiki reglimi bekleyecem

bende pek umitli degilim olursa da olur olmazsa olmaz bi tane oglum var cok sukur acaba korunmayi birakip da ondan olabilir mi ama 5 ay olcak neyse hayirlisi olsun

haytim bugunmu test yaptiracaksin hadi hayirlisi insallah hamissindir canim
ama degilsende sakin üzülme korundugun icin yumurtaliklar tembellesiyor onun icin biraz uzun sürebiliyor benim bir arkadasim korunmayi biraktiktan sonra t, bir yil sonr hamile kalabildi ablamda 6 ay sonra insallah sende yakin zamanda hamis olursun

Bende 25 Eylül De Adet Kanamasi Oldum, Ikinci Ve ücüncü Günler çok Geldi Nerdeyse Bir Saatte Bir Ped Doluyordu, Birkaç Gün Sonra Bitti Zannettim, Tekrar Başladi, Bugüne Kadar Da Azar Azar Geliyor, Karnimin Da Da Sirt üstü Yatarken Sertlik Var. Birkaç Gündür De Baş Ağrisi, Mide Yanmasi, Halsizlik, Yorgunluk Var, Ara Ara Karnimda Ağri Oluşuyor,

Kızlar ya merak ettim üstüne görmek ne demekki,
ben hiç duymadım CADIARZU
bu arada allah isteyen herkeze hayırlısını nasip etsin

X