Adete 1 hafta kala ovülasyon çift olur mu

kafamda sorular

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2022
150
30
29
Arkadaşlar merhaba ,adete 1hafta kala yumurtlama olur mu ,yani ovülasyon testi yapsam çift çıkma ihtimali var mı? Adete 1 hafta kala korunmanıza gerek yok gebelik oluşmaz tarzı yazılar okudum sitelerde ,kafam karıştı.

Arkadaşlar merhaba ,adete 1hafta kala yumurtlama olur mu ,yani ovülasyon testi yapsam çift çıkma ihtimali var mı? Adete 1 hafta kala korunmanıza gerek yok gebelik oluşmaz tarzı yazılar okudum sitelerde ,kafam karıştı.
Tabiki olur, ben çok denk geldim. Hatta adete adete bir gün kala bile yumurtlama olur. Adetten hemen sonraki ilk gün de olabilir. Herkes uygulamada belirtilen adetin 14. Gününde yumurtlamıyor ki ben de öyle olası yumurtlama zamanımda yumurtlamadım.

kızlar benimde adetimden 4 gün öncesinden başayarak hep koyu gitti bir gün kala kop koyu olan ovulasyon testim silikleşti bir gün önce yumurtlamış olabilir miyim.adetlerim düzenlidir genelde 28-30 günde bir olurum

kızlar benimde adetimden 4 gün öncesinden başayarak hep koyu gitti bir gün kala kop koyu olan ovulasyon testim silikleşti bir gün önce yumurtlamış olabilir miyim.adetlerim düzenlidir genelde 28-30 günde bir olurum
5 aydır ovulasyon testi kullanıyorum ilk defa böyle bişey oldu genelde 14-16. günler çift çizgiyi görürdüm

kendimden örnek vereyim adetim 27-28 gündür hep 14. 15. gün görüyorum yumurtlamayı bende şaşmadı hiç.
İnanın benim kafam o kadar karıştı ki ,ilk gebeliğimi normal sizin dediğiniz gibi 14-15. Günleri takip ederek yaşadım , ama şimdi 2.yi istiyoruz bir sürediır olmuyor , ovülasyon testi yapayım dedim meğerse hep aynı tarihi beklediğim için olmuyormuş demek ki ,bilemiyorum

İnanın benim kafam o kadar karıştı ki ,ilk gebeliğimi normal sizin dediğiniz gibi 14-15. Günleri takip ederek yaşadım , ama şimdi 2.yi istiyoruz bir sürediır olmuyor , ovülasyon testi yapayım dedim meğerse hep aynı tarihi beklediğim için olmuyormuş demek ki ,bilemiyorum
ovulasyon program hiç birine gerek yok aslında düzenli ilişki yeterli

Yaaa ne güzel ,darısı başıma :) yumurtlamayı gördükten sonra 3 gün arka arkaya değerlendirdiniz mi?
Açıkçası çift çizgi gördüğümüz ilk günü değerlendirebildik. Sonraki iki gün hatta sonraki neredeyse bi hafta ilişki olamadı eşim yoğun çalışıyordu. Biz ihtimal vermiyorduk tutacağına açıkçası lakin nasip oldu 👍

X