Adete 10 gün kala pembemsi kanamaa !!!

xcxx

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2021
47
10
25
Merhaba arkadaşlar. Lütfen başlığı gören cevap yazsın. Yeni evliyim, konuyla alakalı bi bilgim yok. 8 aydır çocuk istiyoruz. Ama olmuyordu. Bu ay çok farklı bir şey yaşadım daha önce hiç böyle bir şey başıma gelmedi. Adetime 10 gün kala iç çamaşırımda pembemsi kan gördüm. Sadece bir kez geldi baska gelmedi. Önce kahverengi, sonra taze pembe gibi. Heyecandan hemen idrar testi yaptım negatif çıktı. Sonra ksn testi verdim oda 1.20 çıktı. Çok mu erken davrandım? Şusn adetime 6 gün kaldı. Geceleri hafif bi kasık ağrım oluyo çok hafif oda. Yerleşme kanaması mıydı? Bazıları buna yumurtlama kanaması diyor ama ben ilk defa böyle bir sey yasadım. Yardımm

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Lütfen başlığı gören cevap yazsın. Yeni evliyim, konuyla alakalı bi bilgim yok. 8 aydır çocuk istiyoruz. Ama olmuyordu. Bu ay çok farklı bir şey yaşadım daha önce hiç böyle bir şey başıma gelmedi. Adetime 10 gün kala iç çamaşırımda pembemsi kan gördüm. Sadece bir kez geldi baska gelmedi. Önce kahverengi, sonra taze pembe gibi. Heyecandan hemen idrar testi yaptım negatif çıktı. Sonra ksn testi verdim oda 1.20 çıktı. Çok mu erken davrandım? Şusn adetime 6 gün kaldı. Geceleri hafif bi kasık ağrım oluyo çok hafif oda. Yerleşme kanaması mıydı? Bazıları buna yumurtlama kanaması diyor ama ben ilk defa böyle bir sey yasadım.
??

Merhaba arkadaşlar. Lütfen başlığı gören cevap yazsın. Yeni evliyim, konuyla alakalı bi bilgim yok. 8 aydır çocuk istiyoruz. Ama olmuyordu. Bu ay çok farklı bir şey yaşadım daha önce hiç böyle bir şey başıma gelmedi. Adetime 10 gün kala iç çamaşırımda pembemsi kan gördüm. Sadece bir kez geldi baska gelmedi. Önce kahverengi, sonra taze pembe gibi. Heyecandan hemen idrar testi yaptım negatif çıktı. Sonra ksn testi verdim oda 1.20 çıktı. Çok mu erken davrandım? Şusn adetime 6 gün kaldı. Geceleri hafif bi kasık ağrım oluyo çok hafif oda. Yerleşme kanaması mıydı? Bazıları buna yumurtlama kanaması diyor ama ben ilk defa böyle bir sey yasadım. Yardımm

Yumurta çatladığında olabiliyormuş doktorum söylemişti ama ilişki sırasında sürekli kanaman oluryorsa doktora gidip muayene ol mutlaka

Meraba arkadaslar. Martın 1 inde regl oldum 5 inde bitti. 15 16 gibi yumurtlama oldu. 19 unda ise sadece peceteye gelen bugun 6 gundür suren camasıra hıc bulaşmayan bazen kesılen tekrar peceteye gelen toz pembe yada pembe bazen varla yok arası bir lekelenmem var. Mınnacık ve seffaf akıntı beraberınde oluyor. Adetime 5 gun kala byle oldu suan adet donemın ama hıc bısey yok lekelenmede kesıldı Yerleşme kanaması 3 gun falan sürüyormus ama boyle bir durum nedir sızce

X