Adete 3 gün kala beta hcg 29.8

gzm-98

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2022
52
18
25
Kızlar merhaba adete 4 gün kala test yaptım çift çizgi çıktı bugun kan verdim 29.8 çıktı 2 günde bir vermene gerek yok dedi pozitif zaten dedi 14 şubata randevu verdi son adet tarihim 5 ocakta oldum 10 ocakta bitti normalmi sizce 3 ay öncesi de test yaptığımda çok silik çıkmıştı adetim 10 gün geçmesine rağmen beta 6ydı sonra 12 oldu sonra 5e düştü ve adet oldum sizce şuan nasıl kesin hamilemiyim çok merak ediyorum heyecanlıyım kasık ağrım var

Eklentiler

• IMG_4638.jpeg
    IMG_4638.jpeg
    60 KB · Görüntüleme: 210
Canım. Ben hep acilden verdim başıma 2 kere geldi kimyasal birkerede zaten kürtaj oldum o yüzden ben aşırı tedirginim allah senin başına vermesin

Canım. Ben hep acilden verdim başıma 2 kere geldi kimyasal birkerede zaten kürtaj oldum o yüzden ben aşırı tedirginim allah senin başına vermesin
Canm benmde 3 ay önce kimyasal oldu bende korkuyorum suan ama acilde kanı almak istemtor beta için diyince

Kızlar merhaba adete 4 gün kala test yaptım çift çizgi çıktı bugun kan verdim 29.8 çıktı 2 günde bir vermene gerek yok dedi pozitif zaten dedi 14 şubata randevu verdi son adet tarihim 5 ocakta oldum 10 ocakta bitti normalmi sizce 3 ay öncesi de test yaptığımda çok silik çıkmıştı adetim 10 gün geçmesine rağmen beta 6ydı sonra 12 oldu sonra 5e düştü ve adet oldum sizce şuan nasıl kesin hamilemiyim çok merak ediyorum heyecanlıyım kasık ağrım var
Acilden kan ver istersen doktorumdan randevu alcam ona göre de benimde 36 çıkmıştı ama bence gebesin

Ben adete 2 gün kala verdim 176 çıktı sonra adet gecikmemin 3. Günü tekrar verdim 810 çıktı bence 2-3 günde bir kan verilmesi lazım değer takibi icin

Maşallah benim testime de bakarmisin canım bata 2 var göğüslerim ağrıyo şişkinlik var bide

Eklentiler

• IMG_20240205_155112.jpg
    IMG_20240205_155112.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 186
X