Adete 3 gün kala silik çizgi

Kızlar bakarmışsınız ben mı yanlış gördüm erken gebelik testi yaptım regl 3 gün var sizde görüyormusunuz
Evet canım hayırlı olsun bende görüyorum silik çizgiyi inşallah vardır . Yeni bi test daha yap istersen evde varsa yoksa da kan testinde çıkar mutlaka garanti olsun dersen 😊

Evet canım hayırlı olsun bende görüyorum silik çizgiyi inşallah vardır . Yeni bi test daha yap istersen evde varsa yoksa da kan testinde çıkar mutlaka garanti olsun dersen 😊
Pazar günü yapmayı düşünüyorum pazartesi regl günüm ay inşallah vardır teşekkür ederim 🙏🥹

Cizgi ye baktım şuan daha belirgin olmuş yanlış değildir demi üzerinden baya saat geçti çünkü sabah yapmıştım atıyorum hemen

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    105,4 KB · Görüntüleme: 24
Cizgi ye baktım şuan daha belirgin olmuş yanlış değildir demi üzerinden baya saat geçti çünkü sabah yapmıştım atıyorum hemen
Ben garantici olduğum için hemen farklı bı markayla bı tane daha yapıyorum o yüzden bişey diyemiyorum şuan, bana da aynısı oldu ertesi gün daha belirgindi. Heveslendirmek gibi olmasın ama olduğunu düşünüyorum 🎉😊

Progestan kullanmamı öncelikle bu sefer doktorum söylemedi baştan söyleyim. Daha önce 15.gun başlamıştım ama burdan ve yakın çevremden ovulasyon takibinde kullanıldığını duyunca bende yumurtlamayı gördüğüm gün yani pikte başladım gece 1 tane 200 mg içmeye . Gebeligimde günde 2 kez vajinal alıyordum ama bu sefer sırf tutunsun diye kullandım. İnşallah yanlis bişey yapmamisimdir
Merhaba bende hamile olduğumu Perşembe öğrendim ama doktor pazartesi günü ultrasonla bakicak ama 2düsüğüm var benimde tekrar aynısı olcak diye korkuyorum bu ilacı eczaneden alabilirmiyim

Merhaba bende hamile olduğumu Perşembe öğrendim ama doktor pazartesi günü ultrasonla bakicak ama 2düsüğüm var benimde tekrar aynısı olcak diye korkuyorum bu ilacı eczaneden alabilirmiyim
Beta hcg değeriniz kaç acaba şuan ?
İlaçla ilgili de bı yorum yapamıyorum malesef evet eczaneden aldım . Benim düşükle sonuçlanan hamileliklerimde de kullanmamı istedi doktor ama yinede nasip olmadı . İnşallah bu sefer kucağımıza alırız ikimizde

Beta hcg değeriniz kaç acaba şuan ?
İlaçla ilgili de bı yorum yapamıyorum malesef evet eczaneden aldım . Benim düşükle sonuçlanan hamileliklerimde de kullanmamı istedi doktor ama yinede nasip olmadı . İnşallah bu sefer kucağımıza alırız ikimizde
Salı günü 337 idi Perşembe tekrar verdim 1063 çıktı doktor muayene etmedi pazartesi edicem 2düsüğüm olunca korkuyom bişey olcak diye kasık ağrım da var o yüzden sordum eczaneden alıp içsem ne olur

Salı günü 337 idi Perşembe tekrar verdim 1063 çıktı doktor muayene etmedi pazartesi edicem 2düsüğüm olunca korkuyom bişey olcak diye kasık ağrım da var o yüzden sordum eczaneden alıp içsem ne olur
Benim de var kasık ve bel ağrım normal dedi doktor şiddetli olursa haber vermem gerekirmiş
beta hcg çok iyi artmış maşallah . Eğer baharatlı yersem midem çok kötü oluyor 2 gündür uzak duruyorum . 2 kez de renie şurup içtim dayanamayıp. Diğer gebelikte doktor reflü var demişti . Aynı şeyleri yaşayınca inan bende çok korkuyorum rabbim bı daha yaşatmasın inşallah

Benim de var kasık ve bel ağrım normal dedi doktor şiddetli olursa haber vermem gerekirmiş
beta hcg çok iyi artmış maşallah . Eğer baharatlı yersem midem çok kötü oluyor 2 gündür uzak duruyorum . 2 kez de renie şurup içtim dayanamayıp. Diğer gebelikte doktor reflü var demişti . Aynı şeyleri yaşayınca inan bende çok korkuyorum rabbim bı daha yaşatmasın inşallah
Evet doktor da dedi çok güzel arttı diye inşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza🤲

Süper hayırlı olsun bence gayet güzel değeriniz adetiniz gecikti mi ?
Benim de testlerim bu şekilde adete 3 gün var normal mi sizce böyle silik mi çıkıyordu sizin de ?
Merhaba sizin kan test sonucunuzu ne bende ayan aynı durumdayım inşallah hamileyizdir

X