Adete 5-6 gün kala kasık batması ve kahverengi akıntı

dnzbr

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2024
116
25
23
Merhabalar. Son adet tarihim 7 ocak ovülasyon testleriyle yumurtlamamı takip ediyorum yaklaşık 7 gün önce yumurtladım ve eşimle değerlendirdik. Yumurtalamam bittiğinden beri kasık bölgemde ağrı batma ve bir dolgunluk hissi var. 2 gündür de arada tuvalette peçeteye sildiğimde gelen kahverengi akıntım var bazen çok koyu sarı renk oluyor. Sizce hamilelik belirtisi midir. Kist olabileceğini sanmıyorum 4 gün önce muayene oldum doktor bir sıkıntı yok dedi. Bu şekilde belirtiler yaşayıp hamileliğini öğrenen var mı?

Merhabalar. Son adet tarihim 7 ocak ovülasyon testleriyle yumurtlamamı takip ediyorum yaklaşık 7 gün önce yumurtladım ve eşimle değerlendirdik. Yumurtalamam bittiğinden beri kasık bölgemde ağrı batma ve bir dolgunluk hissi var. 2 gündür de arada tuvalette peçeteye sildiğimde gelen kahverengi akıntım var bazen çok koyu sarı renk oluyor. Sizce hamilelik belirtisi midir. Kist olabileceğini sanmıyorum 4 gün önce muayene oldum doktor bir sıkıntı yok dedi. Bu şekilde belirtiler yaşayıp hamileliğini öğrenen var mı?
Canım yerleşme akıntısı olabilir çünkü adete bir hafta kala yerleşme akıntısı görüyosun diye biliyorum bir kaç gün sonra test yap bence

Açık pembe damla şeklinde oluyormuş diye okudum ben yerleşme kanamasını ama tabii herkeste farklı olabilir. Adet olacakmışım gibi bir hissim var umarım olmam ve bu yaşadığım yerleşme kanamasıdır. Çok sabırsızlanıyorum bakalım umarım bekleyebilirim tek çizgi görmekten çok sıkıldım artık 🫠. Teşekkürler 🙏 🙏

X