Adete 5 gün kala hamilelik testi

kendihalince

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2023
170
-4
25
Arkadaşlar aşırı şekilde kasıklarım ve belim ağrıyor. Akıntı geliyormuş gibi oluyor. Mide bulantıları yaşıyorum. Test yaptım ama sanki hayalet çizgi gördüm. Yarın kan versem çıkar mı?
Adetim düzenlidir.

Son düzenleme:
Arkadaşlar aşırı şekilde kasıklarım ve belim ağrıyor. Akıntı geliyormuş gibi oluyor. Mide bulantıları yaşıyorum. Test yaptım ama sanki hayalet çizgi gördüm. Yarın kan versem çıkar mı?
Adetim düzenidir.
Testi n fotoğraf ı varsa at istersen bakalım. En iyi sonuç adet gecikmesinde verilir

Adetim düzenidir.
Testinizin fotoğrafı var mı acaba bakalım? Yani çıkabilir ama erken öğrenmek biraz stresli bi süreç doğuruyor birkaç gün sonra testinizi yenileyebilirsiniz🙂 arkadaşım yeni hamile adetinden 4 gün önce yaptı negatifti bir gün geçince kopkoyu çıktı ☺️

Testinizin fotoğrafı var mı acaba bakalım? Yani çıkabilir ama erken öğrenmek biraz stresli bi süreç doğuruyor birkaç gün sonra testinizi yenileyebilirsiniz🙂 arkadaşım yeni hamile adetinden 4 gün önce yaptı negatifti bir gün geçince kopkoyu çıktı
Yok maalesef ya attım. Ne güzel hayırlı olsun inşAllah🫠 İşte bu yüzden testlere güvenmiyorum

Yok maalesef ya attım. Ne güzel hayırlı olsun inşAllah🫠 İşte bu yüzden testlere güvenmiyorum
Ben ilk gebeliğimde geç döllenmeyle bir buçuk ay sonra silik çizgiyle öğrenmiştim düşük oldu sonra ama bütün belirtileri az çok yaşıyordum, kesinlikle en güzel sonuç adet gecikmesinde görülüyor düzenliyse ilk günden de çıkar düzensiz ise bir hafta beklemek gerekir kesin sonuç için ☺️

Her hamilelik kendine özgüdür de iki arkadaşım testten önce bulantı yaşamışlardı öyle öğrenmişlerdi. Bu bel ağrıları neden olur peki?

Tabiki herkesin belirtileri farklı ve istisnalar olabilir.
Ama belirti olması için bebeğinde bir kaç haftalık olması lazım.
Çünkü o bebek varsa susam kadar bile değil. Bulantı tabi olabilir ama adete 5 gün kala başlaması biraz farklı. Zaten kanda bile şuan çıksa çok düşük değerle çıkar.

İlk belirtiler genelde göğüs hassasiyeti olur ve adet olacakmış gibi hissi.

İnşallah vardır tabi hayırlısıyla.

Tabiki herkesin belirtileri farklı ve istisnalar olabilir.
Ama belirti olması için bebeğinde bir kaç haftalık olması lazım.
Çünkü o bebek varsa susam kadar bile değil. Bulantı tabi olabilir ama adete 5 gün kala başlaması biraz farklı. Zaten kanda bile şuan çıksa çok düşük değerle çıkar.

İlk belirtiler genelde göğüs hassasiyeti olur ve adet olacakmış gibi hissi.

İnşallah vardır tabi hayırlısıyla.
İşte ben şu an bile kıvranıyorum bel ve kasık ağrısından. Sürekli akıntı geliyormuş gibi hissediyorum adet öncesi de hissederdim. O yüzden sormak istedim. Belki de psikolojiktir diyeceğim ama bugün o kadar yoruldum ki bebeği düşünmedim bile

Teşekkürler bu ay için bekliyorum bata 5 kaldı bakalım Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 10 aydır istiyoruz ama bu ay çok fazla belirtim var gecikmeyi bekliyorum bende test için☺️
Sizin de bat 27 o zaman :) hadi hayırlısı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşAllah varsa ☺️ yoksa da üzülmeyin hayırlısıyla olacaktır

X