Gebeliğe Hazırlık adete 5 gun kala pozitif idrar testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

scarletwitch_

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2021
101
164
Kizlar merhaba. Bu sabah kalkinca aklima esti ve idrar testiyle ovulasyon testi yapayim dedim. Idrar testim ikinci cizgi silik olarak hemen belirdi. Adetime daha bes gun var. Cok heyecanlandim. Ovulasyon testi de yumurtlama gunlerimde cikmadigi kadar koyu cikti. test cizgisiyle ayni koyulukta. Adete bes gun kala gebelik belli olur mu idrar testiyle?
unnamed.jpg

Kizlar merhaba. Bu sabah kalkinca aklima esti ve idrar testiyle ovulasyon testi yapayim dedim. Idrar testim ikinci cizgi silik olarak hemen belirdi. Adetime daha bes gun var. Cok heyecanlandim. Ovulasyon testi de yumurtlama gunlerimde cikmadigi kadar koyu cikti. test cizgisiyle ayni koyulukta. Adete bes gun kala gebelik belli olur mu idrar testiyle?Eki Görüntüle 2955218
Olabilir canım 🙏☺️

Olur tabi bende 4 gün once ucuz testlerle ogrenmistim 😊
Kizlar merhaba. Bu sabah kalkinca aklima esti ve idrar testiyle ovulasyon testi yapayim dedim. Idrar testim ikinci cizgi silik olarak hemen belirdi. Adetime daha bes gun var. Cok heyecanlandim. Ovulasyon testi de yumurtlama gunlerimde cikmadigi kadar koyu cikti. test cizgisiyle ayni koyulukta. Adete bes gun kala gebelik belli olur mu idrar testiyle?Eki Görüntüle 2955218

Olur tabi bn 9 gün kala öğrenmiştim 🤗
Kan verebilirsin yada 2 gün daha bekle inşallah sağlıkla gelsin

Tabiki olur hayırlı,sağlıklı olsun inşallah :) ben de önceki gebeliğimi önce öğrenmiştim. Ayrıca bu testler farklı nereden alıyorsunuz. ben eczaneden kaset testi alıyorum gebelik testi deyince onu veriyorlar

Tabiki olur hayırlı,sağlıklı olsun inşallah :) ben de önceki gebeliğimi önce öğrenmiştim. Ayrıca bu testler farklı nereden alıyorsunuz. ben eczaneden kaset testi alıyorum gebelik testi deyince onu veriyorlar
Amin, sagolun:) Yurtdisi Amazon sitesinden almistim ben bunu. bir kutu icinde 50 ye yakin ovulasyon ve 20 ye yakin gebelik testi vardi. Fiyati da cok uygundu ama cin mali tabii:) bu aksam daha iyi bir test alacagim.

Amin, sagolun:) Yurtdisi Amazon sitesinden almistim ben bunu. bir kutu icinde 50 ye yakin ovulasyon ve 20 ye yakin gebelik testi vardi. Fiyati da cok uygundu ama cin mali tabii:) bu aksam daha iyi bir test alacagim.
Testi tekrarladınızmı?
İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız.

Merhaba erken gebelik testi demeniz gerekiyor alırken kaset testlere göre bir tık daha pahalı

X