Adete 5 gün kala sonradan çıkan silik çizgi

krizantem010

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2015
62
21
31
Hanımlar merhaba adetime 5 gün var. Sağ kasığımda ağrı var ara ara batıyor. Şüphelenip test yaptım. İlk 10 dk da belirgin bi çizgi çıkmadı. Daha sonra üzerinde yarım saat 40 dk geçince sanki silik bir çizgi çıkmış gibi gördüm ben. Sizce ne yapmalıyım? Testi tekrar etmeli miyim? Başına böyle bir durum gelen ve pozitif çıkan var mı?

Eklentiler

• IMG_8962.jpeg
    IMG_8962.jpeg
    52,9 KB · Görüntüleme: 115
  • IMG_8963.jpeg
    IMG_8963.jpeg
    43 KB · Görüntüleme: 112
Hanımlar merhaba adetime 5 gün var. Sağ kasığımda ağrı var ara ara batıyor. Şüphelenip test yaptım. İlk 10 dk da belirgin bi çizgi çıkmadı. Daha sonra üzerinde yarım saat 40 dk geçince sanki silik bir çizgi çıkmış gibi gördüm ben. Sizce ne yapmalıyım? Testi tekrar etmeli miyim? Başına böyle bir durum gelen ve pozitif çıkan var mı?
Bence testi tekrarlayın bir kaç gün sonra veya erken grbelik testi yapın olmayınca hiç bir şekilde çizgi çıkmıyor ben kaç aydır kaset test yapiyodum adet günü hep tek çizgi çıkıyordu kuruma çizgisi bile olmuyodu sonradan

Kız az daha sabredemedin mi adet gününün geçmesini bekle. Hafif bir şey var gibi ama tam düzgün bir çizgi gibi de değil kuruma çizgisi dedikleri şeye benziyor. Yine de biraz bekleyip testi tekrarla

X