Gebeliğe Hazırlık Adete 5 gün kaldı gelin beraber bekleyelim kızlar belirtileriniz?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım sen pıhtılaşmayı kontrol ettirdin mi? Ondan olabilir tekrarlanan düşükler. Gidemedim diyorsun ama gitmen lazım sağlığın için çıkıyorsun sonuçta önlemini al git geldikten sonra da kıyafetlerini yıka iyice duş al bişey kalmaz. Belki kalmıştır tam düşürmemişsindir kontrol etmek lazım ama
Doğru diyorsun da canım hastaneye gitmek bile sıkıntı doktor kontrol etmişti ikinci düşükte sıkıntı yok demişti ama bu sefer başka doktora gidecem

Doğru diyorsun da canım hastaneye gitmek bile sıkıntı doktor kontrol etmişti ikinci düşükte sıkıntı yok demişti ama bu sefer başka doktora gidecem
Canımcım o kadar önlem alıp hastaneye giden var. Sana yazık değil mi ya bu kadar düşük yaşıyorsun acısına katlanıyorsun. Bence en kısa zamanda git. Rabbim yardımcın olsun 🤲

Canımcım o kadar önlem alıp hastaneye giden var. Sana yazık değil mi ya bu kadar düşük yaşıyorsun acısına katlanıyorsun. Bence en kısa zamanda git. Rabbim yardımcın olsun 🤲
Amin canım sağol öyle diyorsun da hastaneye gitmek sorun derken giriş çıkışlarda sorun yaşıyoruz polis önlem almış doktora giderken randevu kağıdı falan soruyor valilikten izin falan öyle sorun yani canım

Amin canım sağol öyle diyorsun da hastaneye gitmek sorun derken giriş çıkışlarda sorun yaşıyoruz polis önlem almış doktora giderken randevu kağıdı falan soruyor valilikten izin falan öyle sorun yani canım
Ha orasını ben bilmiyorum bizde mesajla izin alıyorsun izin çıkarsa 2saatlik vaktin var gidip geliyorsun.

Canlar benim bikaç gündür mide bulantım var. Normalde az yiyen biriyim son zamanlar baya iştahım açıldı. Göbek deliğimin etrafında iğne gibi batmalar oluyor ama çok diil günde 3-4defa. Bide vajinamda aynı şekilde batmalar oluyor. Her ay adet ağrısı gibi kasık ve bel ağrım olur ama bu batmaları ilk kez yaşıyorum benimle aynı durumda olan varmı tatlışlar
Tamamını okumadım topiğin, bu belirtilerle hamle miymişsin?

Gerçekten heyecanlanmaya başladım...
lekelenme vardı yazmıştım, dün yani adetimin 2. Gününde 1.25 çıktı kan
Yarın sabah tekrar kan vereceğim
Ve kahverengi lekelenmem de bitti gibi
Yarın 4. Günü adetimin

Allah’ım inşallah hamileyimdir :KK51::KK51:
bu arada idrar testim 2 gündür negatif çıkıyor...
1.25 mi çıktı sonuç yoksa <1.25 mi bende böyle yazıyor

X