Adete 7 Gün Kala Kaset Gebelik Testi

Sweetmom1

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2022
51
34
25
Merhaba Arkadaşlar..

Bugün 20'lik diş ağrım için eczaneye ilaç araştırmak ve almak için gittim. Olası bir gebelik ihtimaline karşı, ilaç kullanıma daha dikkat etmek için gebelik testi almaya karar verdim. Adet döngüm 7 gün sonra olduğu için erken gebelik testi alacaktım. Fakat erken gebelik testi 50 TL olduğunu öğrendim. Yanımda yeterli nakit olmadığı için alamadım. En azından evde bulunsun diye 2 adet kaset gebelik testi aldım. Eve vardığımda dayanamayıp kaset gebelik testini talimatlara uygun olarak yaptım. Sonuç negatifti. Silik çizgi de göremedim. Eğer gebelik mevcut olsaydı silik çizgi görünür müydü ?

Bu konu ile alakalı bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
Teşekkürler.. 💙🍀

Merhaba Arkadaşlar..

Bugün 20'lik diş ağrım için eczaneye ilaç araştırmak ve almak için gittim. Olası bir gebelik ihtimaline karşı, ilaç kullanıma daha dikkat etmek için gebelik testi almaya karar verdim. Adet döngüm 7 gün sonra olduğu için erken gebelik testi alacaktım. Fakat erken gebelik testi 50 TL olduğunu öğrendim. Yanımda yeterli nakit olmadığı için alamadım. En azından evde bulunsun diye 2 adet kaset gebelik testi aldım. Eve vardığımda dayanamayıp kaset gebelik testini talimatlara uygun olarak yaptım. Sonuç negatifti. Silik çizgi de göremedim. Eğer gebelik mevcut olsaydı silik çizgi görünür müydü ?

Bu konu ile alakalı bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
Teşekkürler.. 💙🍀
Kaset testler gününde yada günün geçtikten sonra çift çizgiyi gösterir ama erken gebelik testi olsaydı o gösterirdi ben adete 6 gün kala öğrenmiştim hakkınızda hayırlısı olsun ♥️

Çok teşekkür ediyorum yorumunuz için. Aşırı fiyat artışı olmuş. Erken gebelik testi alacaktım ama bu durumda 6 gün beklemek zorunda kaldım.. :))

Sevgiler..💙

X