Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

KIZLAAR DAHA ÖNCEKİ YAZIŞMALARDA BEN DE KONUYA DAHİL OLMUŞTUM HATIRLATMAK İÇİN Bİ KAÇINI ALINTI YAPTIM. SİZDEN CESARET ALIP OVÜLASYON TESTİ ALIP DENEME YAPTIK. SONRA VÜCUDUMUN VERDİĞİ TEPKİLERİ YANLIŞ ANLAYIP ADET OLACAĞIM DİYE KARALAR BAĞLAMIŞTIM. ADET OLMAMA İKİ GÜN VAR BUGÜN İDRAR TESTİMDE İKİNCİ ÇİZGİYİ GÖRÜNCE KAN VERDİM 193 çıktı. Bu konunun kaçıncı hamilelik haberi bilmiyorum ama süreç boyunda herkes bir bir güzel haberi verirken ben de umarım bu ay buraya yazabilirim demiştim. Değerim belki henüz düşük ama umut var diyorum. İnşallah sağlıkla ilerler. Darısı tüm bekleyenlerin başına 🥹
Hayırlı olsun canım aramıza hoşgeldiiin

KIZLAAR DAHA ÖNCEKİ YAZIŞMALARDA BEN DE KONUYA DAHİL OLMUŞTUM HATIRLATMAK İÇİN Bİ KAÇINI ALINTI YAPTIM. SİZDEN CESARET ALIP OVÜLASYON TESTİ ALIP DENEME YAPTIK. SONRA VÜCUDUMUN VERDİĞİ TEPKİLERİ YANLIŞ ANLAYIP ADET OLACAĞIM DİYE KARALAR BAĞLAMIŞTIM. ADET OLMAMA İKİ GÜN VAR BUGÜN İDRAR TESTİMDE İKİNCİ ÇİZGİYİ GÖRÜNCE KAN VERDİM 193 çıktı. Bu konunun kaçıncı hamilelik haberi bilmiyorum ama süreç boyunda herkes bir bir güzel haberi verirken ben de umarım bu ay buraya yazabilirim demiştim. Değerim belki henüz düşük ama umut var diyorum. İnşallah sağlıkla ilerler. Darısı tüm bekleyenlerin başına 🥹
Cok sevindiim umarim saglikla gecirip evladini kucagina almak nasip olur <3

Ya çok sevindim hayırlı olsun inşallah 🙏🏻

5 dk sonra çıkan çizgiler olmuyor zaten diye biliyorum sen sabretmeye çalış zaten erken öğrensen de mecbur beklemek zorunda kalıyoruz ☺️ En azından bat a 1 gün kala falan yapsan belki çıkabilir
Erken gebelik testi yaptım anında çıktı hamilemiyim çok heycan yaptım

Eklentiler

• IMG_20220630_221736.jpg
    IMG_20220630_221736.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 122
Erken gebelik testi yaptım anında çıktı hamilemiyim çok heycan yaptım
ay o kadaar mutlu oldum kı ılk testı tabıkı cok su ıcerek yaparsan cıkmaz.:) bız ondan sabah ılk ıdrarla yapıyoruz :)) ay bu cok belırgın cızgı ellerım dolastı yazarken :KK70: ınsallah kanda da pozıtıftırr yarın ver lutfen :KK68:

Tamam canım biraz önce yaptığım teste çok silik açık pembe bı çizgi görüyorum ama eminde olamıyorum. Üstüne bı saatten fazla geçti ama kamerada tam çıkmıyor
bilgisayarın ısıgını fulleyınce burdakını de gordum ama boyle gozum cıkcaktı :)) sonradan daha ıyı gormeye basladm

ay o kadaar mutlu oldum kı ılk testı tabıkı cok su ıcerek yaparsan cıkmaz.:) bız ondan sabah ılk ıdrarla yapıyoruz :)) ay bu cok belırgın cızgı ellerım dolastı yazarken :KK70: ınsallah kanda da pozıtıftırr yarın ver lutfen :KK68:
Kan verdim hemen 65.5 çıktı. Çok teşekkür ederim canım bugün beni umutlandirmasaniz ikinci testi almazdım. Değerim nasıl sence adetime 5 gün var

Eklentiler

• IMG_20220701_002831.jpg
    IMG_20220701_002831.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 44
Kan verdim hemen 65.5 çıktı. Çok teşekkür ederim canım bugün beni umutlandirmasaniz ikinci testi almazdım. Değerim nasıl sence adetime 5 gün var
ehehe cok cok cok mutluyum adına :)) hayırlı olsun . ınsallah guzel guzel artsın da :)) kucagına almak nasıp olsun amiinnnnn:)) 10 da cıksa normal 100 de onemlı olan artıs :)

X