Gebeliğe Hazırlık Adete yakin ovulasyon testi pozitifligi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar lütfen bana yardım eder misiniz okudum herseyi bastan sona ben suan şok geciriyorum resmen suan bugün adet sonrası 21. Gün ovulasyon testi damlatır damlatmaz cıktı ve hic görmedigim derecede koyu cıktı normalde 13. ve 15. Gün koyuydu ve siliklesmisti degerlendirmistim ilk defa bu ay yaptıgım icin kontrol amaclı teste devam ediyodum simdi bu ne demek yine mi yumurtlama olcak kızlar korkuyorum ne oluyo ilk beş dakikada nerdeyse T cizgisi C den koyu oldu Allah aşkına bilgililer yardım edin ne oluyo :KK43:
Tekrar yumurtluyosun bence dg erlendır tekraddan

3. Aksam ovu testi bu sekilde kızlar

Eklentiler

• 20180109_210906.jpg
    20180109_210906.jpg
    17,7 KB · Görüntüleme: 1.206
Amin canım bal damlıyo agzından anlıyosun beni biraz daha sabır sonra güzel haberler gelip hepimizi şenlendirsin umut olsun insallah :)
Artık o
3. Aksam ov
3. Aksam ovu testi bu sekilde kızlar
gerçekten ya yumurtluyorsun yeniden yada bariz hamilesin. Bi test yaa alt tarafı 5 tl :) tek çizgi olursa deriz ki yumurtluyorsun ve değerlendirirsin, ama ben bile çatlıcam sizi düşünemiyorum :) :)

Ben bu testi yapmayı sanırım beceremiyorum yA da ben yumurtlamıyorum anlayamadım

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 1.306
Bayadır sıvı tüketmiyorum ama muhtemelen ben yumurtlamıyorum bi program kullanıyorum orda da yumurtlama gününe 3 kaldı diyo bunu da yapıyorum bi türlü çift çizgiyi göremedim
Yapmaya devam et canım proğram kalsın ama ona cok bağlı kalma belli olmuyo kasma kendini strese girersende gecikir

Yapmaya devam et canım proğram kalsın ama ona cok bağlı kalma belli olmuyo kasma kendini strese girersende gecikir
Çok teşekkür ederim tavsiyelerin için strese istemsiz bir şekilde giriyorum 10 ay önce bebeğimin kalbi durdu sanırım o stres bu yüzden nezaman olcak ne zaman olcak diye

Çok teşekkür ederim tavsiyelerin için strese istemsiz bir şekilde giriyorum 10 ay önce bebeğimin kalbi durdu sanırım o stres bu yüzden nezaman olcak ne zaman olcak diye
Ne demek canım her zaman ben de ayni durumdayım 4 ay önce kürtaj oldum kalbi durdu yavrumun bu ay denemeye basladım bence stresi bırakıp rahatlayınca olur vucut stresten cok etkileniyo benim korkum da yine kaybetmek :KK43:

Ne demek canım her zaman ben de ayni durumdayım 4 ay önce kürtaj oldum kalbi durdu yavrumun bu ay denemeye basladım bence stresi bırakıp rahatlayınca olur vucut stresten cok etkileniyo benim korkum da yine kaybetmek :KK43:
İnsanın bir tane kaybı varsa ikinciyi hemen tekrar olsun istiyo ama malesef Allah izin verdiği zaman oluyo

Kızlar merhaba
Yarın bat günü ben bu ay iki kez mi yumurtladım yoksa size attıgım bu üc koyu test ile gec mi yumurtladım bilemiyorum kafam karıstı yarın bat günü ve cıkan ovu testi yine koyulasıyo gec döllenme varsa diye test yapmıyorum yarın olmazsam umudum olcak olursam diger aya artık :)

Eklentiler

• 20180116_200305.jpg
    20180116_200305.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 1.131
X