Gebeliğe Hazırlık adeti bir ay geçip idrar testinde negatif çıkma ihtimali varmı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H

hasrett91

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hasrett91
kızlar adetim bir ay geçti üç dört defa gebelik testi yaptım hepsi negatif...bulundugum yerde kan tahlili yaptıramıyorum..hiç gebelik belirtiside yok...adet düzensizlklerim var ondan olabilirmi..?

• Konu Sahibi hasrett91
benim adetim bir ara 2.5 ay gecikmişti...gittiğim doktor bile beni hamile sanıp hemen ultrasona aldı, bakarken şimdi el sallayacak :)))) havası oluşmuştu..ama kesinlikle adet düzensizliğinden kaynaklanan bir sorundu...ilaç vermişti....ne olacağı belli olmaz...bunun en iyi çözümü doktorda..evde yapılan testlerin %100 güvenilir olmadığını biliyoruz

• Konu Sahibi hasrett91
kızlar adetim bir ay geçti üç dört defa gebelik testi yaptım hepsi negatif...bulundugum yerde kan tahlili yaptıramıyorum..hiç gebelik belirtiside yok...adet düzensizlklerim var ondan olabilirmi..?

arkadaşım 1 ay geçmiş diyorsun olsa mutlaka çıkardı bence sen doktora git biran önce kist filan da olabilir o yüzden de gecikebilir sen kocaelinin neresinde oturuyorsun neden yaptırma imkanın yok ki?heryer hastane dolu bence ihmal etme tahlil yaptıramıyorsan dr.a git bir an önce ve muayene ol derim ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…