Adeti gecikip idrar testi negatif çıkan ama hamile olan var mı???? Lütfen yazın........

Alexandra00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2013
231
68
Merhaba kızlar,

Adetim 3 gun gecikti fakat bu sabah erken idrar testi yaptım iki tane farklı markadan, ikisi de negatif çıktı.

Aranızda negatif gören ama hamile çıkan var mı?
YouTubeda bunu yasayip video cekenleri gördüm fakat sizlerin hikayesini duymak isterim.

Çok kötüyüm, kendimi hamile hissedip negatif görmek beni yıktı..
Lütfen yazin.

İlk gebeliğimde geç döllenme olmuştu ve idrar testinde çıkması zaman almıştı. Stresten adetim gecikti heralde diye düşünmüştüm ama meğer hamileymişim. Yumurtlamanız benim gibi geç olmuşsa ihtimal var yani.

İlk gebeliğimde geç döllenme olmuştu ve idrar testinde çıkması zaman almıştı. Stresten adetim gecikti heralde diye düşünmüştüm ama meğer hamileymişim. Yumurtlamanız benim gibi geç olmuşsa ihtimal var yani.

Umarim öyledir. Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Çok stresli bir süreç gerçekten..

Merhaba geç döllenme oldu diyorsunuz peki ne zaman sonra testiniz pozitif çıktı normal de 28 en fazla 29 gün adet döngüm vardır bugün 32 gün oldu test yaptım ama negatif çıktı ilk kez bu kadar uzun süreç geçiriyorum illa kan testi mi yapmam gerekir

kan tahlili yaptırdınızmı?
benimde 6 gün gecikti idrar testleri devamlı negatif nerdeyse hergün yaptım🤣.17.10.22 yani bugün kan testi verdim sonucumu bekliyorum

X