Adetim 18 gün gecikti kan testi negatif

A_BKR

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2021
3
0
Adetim 18 gün gecikti 14 Eylül Salı günü ultrasona girdim ve kan testi verdim sonuç 0.24 negatif. Hala adet olmadım. Mayıs ayında kimyasal gebelik geçirdim. Kimyasal gebelik sonrasında ne kadar süre sonra hamile kaldınız. Hamile olabilir miyim?

Hamile olsaydınız testte mutlaka çıkardı 18 gün geçmiş bir doktora görünün başka bir hastalık büyük büyük ihtimalle

21 gün oldu hala adet olmadım
Testi negatif çıkıp sonradan pozitif çıkan var mı acaba?

Hamile olsaydınız testte mutlaka çıkardı 18 gün geçmiş bir doktora görünün başka bir hastalık büyük büyük ihtimalle
Arkadaşlar merhaba adetim 5 gün gecikti bugun 6.gün ama yaklasık 1 hafta önce test yapmıstım negatif çıkmıstı sizce hamile olabilir miyim

Arkadaşlar merhaba adetim 5 gün gecikti bugun 6.gün ama yaklasık 1 hafta önce test yapmıstım negatif çıkmıstı sizce hamile olabilir miyim
Test gecikmeden sonra yapilirsa daha iyi olur. Gecikmeden önce yapinca çıkmayabiliyor.

Benimde 10 gecikti kızlar halaa tık yok testler negatif 12 gün önce kan testi verdim oda negatif. ama hala regl olmadım yarın doktora gidicem bi küçücük umudum var inşallah olur

21 gün oldu hala adet olmadım
Testi negatif çıkıp sonradan pozitif çıkan var mı acaba?
Benim öyleydi kimse inanamadi ilk kızımda 1aylik hamile idim 2ay adet olmadan hamile kaldım üstelik tarlusal içmiştim kan verdim negatif 01di ama ulturasyonda gördü doktor sonra bidaha verdim baya yüksekti gebeydim yani allahtan ümit kesilmez eğer varsa muhakkak belli eder kendini hayırlısı olsun

Benim öyleydi kimse inanamadi ilk kızımda 1aylik hamile idim 2ay adet olmadan hamile kaldım üstelik tarlusal içmiştim kan verdim negatif 01di ama ulturasyonda gördü doktor sonra bidaha verdim baya yüksekti gebeydim yani allahtan ümit kesilmez eğer varsa muhakkak belli eder kendini hayırlısı olsun
Benim 19 gün oldu hala regl olmadım. Ve yaptığım 3 test Negatif. İlk kez böyle oluyor. Hemen doktora gitmek istemiyorum. Belki regl olurum diye bekleyip 21.gun idrar testi yapacağım çıkmazsa bir kaç gün sonra doktora gideceğim

Benim 19 gün oldu hala regl olmadım. Ve yaptığım 3 test Negatif. İlk kez böyle oluyor. Hemen doktora gitmek istemiyorum. Belki regl olurum diye bekleyip 21.gun idrar testi yapacağım çıkmazsa bir kaç gün sonra doktora gideceğim
Bu kadar gecikme olmasına rağmen pozitif çıkmış olması gerekiyordu sizi üzmek istemem umarım geç döllenmedir🙏🏻🙏🏻 bende gecikme yaşamama rağmen negatif ti sonrasında regl oldum stres etkiliyor hep 8 ay oldu hala gebelik elde edemiyorum 😞

X