Adetim 2 gün gecikti ama erken gebelik testim negatif

ceren2614

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2023
12
2
24
Adetim normal şartlarda düzenlidir ama bu ay 2 gün gecikti erken gebelik testi yaptım negatif ara ara karnım sancılanıyor sadece daha sonradan testim pozitife döner mi acaba ?

Benim de bugün adet günüm fakat olmadım, 2 gün önce kaset test yaptım negatif çıktı.. yarın ilk idrarla tekrar deneyeceğim umarım pozitifi görürüz :)

Kızlar benm de bu gün adet günüm sabah test yaptım ilk idrarla silik çıktı sonra bitane daha yaptım yine silik çıktı eklicem resmini daha sonra dışarı çıkıp farklı marka test aldım ondan hiç bişey çıkmadı anlamadım açıkcası böyle bir durum yaşayan var mı ?

Eklentiler

• EE51213A-8B78-42A5-B014-FC8C76D2A296.jpeg
    EE51213A-8B78-42A5-B014-FC8C76D2A296.jpeg
    96,8 KB · Görüntüleme: 506
Adetim normal şartlarda düzenlidir ama bu ay 2 gün gecikti erken gebelik testi yaptım negatif ara ara karnım sancılanıyor sadece daha sonradan testim pozitife döner mi acaba ?
Adetin gelmediği sürece ara ara test yap pozitife dönebilir ben bir kaç arkadaşımda görmüştüm sonradan pozitif olan

Denediniz mi acaba durum nedir ?
Denedim fakat negatif 28 günde bir oluyorum aylardır ona göre bakarsam 5 gün gecikmiş oluyorum 30 günde bir sayarsam 3 gün gecikmiş oluyorum normalde son 6 aydır 1 gün bile gecikmedim saati saatine olurum ama bu sabah test yaptım negatif 🥹 belki de geç döllenmedir umudumu kaybetmiyorum:)

Adetin geçmiş kan vermek için ne bekliyorsun peki? Test silik de çıkmış illa negatif çıkıp kafa karıştırmaya ne gerek var. Kan ver temiz yoldan sonucu öğren.

Denedim fakat negatif 28 günde bir oluyorum aylardır ona göre bakarsam 5 gün gecikmiş oluyorum 30 günde bir sayarsam 3 gün gecikmiş oluyorum normalde son 6 aydır 1 gün bile gecikmedim saati saatine olurum ama bu sabah test yaptım negatif 🥹 belki de geç döllenmedir umudumu kaybetmiyorum:)
Anladım umarım güzel haberi görürsünüz en yakın zamanda

Anladım umarım güzel haberi görürsünüz en yakın zamanda
ne yaptınız sonucunuz pozitif mi
benim de adet gecikmemin 3.günü sadece göğüslerim de hassasiyet var şiş ve dokununca acıyo. onun dışında hiç adet belirtim yok normalde alt karnımda agri olurdu svilcem falan cikardi duygusallasirdim hiçbiri yok sadece göğüs hassasiyeti ve adet olmadım hala dün sabah gebelik testi yaptım negatif insallah hamileyimdir 1 hafta geçsin kan vercem sizce olabilir mi

ne yaptınız sonucunuz pozitif mi
benim de adet gecikmemin 3.günü sadece göğüslerim de hassasiyet var şiş ve dokununca acıyo. onun dışında hiç adet belirtim yok normalde alt karnımda agri olurdu svilcem falan cikardi duygusallasirdim hiçbiri yok sadece göğüs hassasiyeti ve adet olmadım hala dün sabah gebelik testi yaptım negatif insallah hamileyimdir 1 hafta geçsin kan vercem sizce olabilir mi
Ben adet oldum maalesef ki ama siz testi tekrarlayın bazen geç döllenme olabiliyormuş en net 1 hafta sonra kan verince öğrenmiş olursunuz umarım güzel haberi alırsınız🥰

Ben adet oldum maalesef ki ama siz testi tekrarlayın bazen geç döllenme olabiliyormuş en net 1 hafta sonra kan verince öğrenmiş olursunuz umarım güzel haberi alırsınız🥰
Çarşamba gününe kadar adet olmazsam direk saglık ocagına kan vercem. Göğüslerim de damarlar cıkmıs şiş hassas dokununca acıyo alt karnımda da baskı hissediyorum. İnşallah hamileyim dir. İnşallah en kısa zamanda Rabbim sizinde kucagınızı doldursun 🤲🤲

Kızlar merhabalar 8 gündür adet olmadım 2 .gün kan testi verdim negatif çıktı. 7. Gün idrar testi yaptırdım tek çizgi çıktı. Acaba geç döllenme midir yada niye adet olmuyorum. Normalde adetlerim düzenli

Kızlar merhabalar 8 gündür adet olmadım 2 .gün kan testi verdim negatif çıktı. 7. Gün idrar testi yaptırdım tek çizgi çıktı. Acaba geç döllenme midir yada niye adet olmuyorum. Normalde adetlerim düzenli
Bazen havalardan stresten dolayı da böyle gecikmeler olabiliyo. Bazen benimde olur. Bu ayda geciktim çarşambaya kadar olmazsam 1 hafta olacak çarşamba günü kan vericem.
Bence sizin hiç düzensizliğiniz olmamış ya jinekoloğa gitmenizi öneririm . Ultrasonla alttan da bakarlar hem için rahat etmiş olur.

X