Adetim 4 gün gecikti ama erken gebelik testi negatif çıktı

pamuksekeri27

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2024
73
8
27
Merhabalar herkese ben doğum kontrol hapını aralık ayının sonunda bıraktıp adet gördüm. Tam yumurtlama gününden 1 gün önce ilişki oldu. Ama bu ay 4 gün gecikti. Erken gebeklik testi negatif çıktı. Kasıklarımda hafif sızı var ve dün gece aşırı dişim ağrıdı. Normalde adet sancısı vesaire çekmem ama belim ağrıyor. Beyaz akıntı ve gündüzleri halsizlik var. Sizce kan versem kanda çıkar mı?

Merhabalar herkese ben doğum kontrol hapını aralık ayının sonunda bıraktıp adet gördüm. Tam yumurtlama gününden 1 gün önce ilişki oldu. Ama bu ay 4 gün gecikti. Erken gebeklik testi negatif çıktı. Kasıklarımda hafif sızı var ve dün gece aşırı dişim ağrıdı. Normalde adet sancısı vesaire çekmem ama belim ağrıyor. Beyaz akıntı ve gündüzleri halsizlik var. Sizce kan versem kanda çıkar mı?
Canım bende aynı durumdayım sırt ve kasık agrım var ve halsizim erken gebelik testi de yaptım kasettende yaptım çıkmadı 5 gün gecikti benimde istedigim için psikolojikte olabilir benimki umarım hamilesindir

Bu ay bir çok insanda adet gecikmesi oluyor ben geçen ayın 21 inde adet gördüm bu ay hala adet olmadım yumurtlama günüme de bir defa korunmasız ilişkiye girdim ama içime bosalmadi eczaneden hızlı test aldim yaptım negatif cikti ve hala adet olmadım bel ağrım var ve sağ kasigimda ağrı oluyo iyice strese girdim

Bu ay bir çok insanda adet gecikmesi oluyor ben geçen ayın 21 inde adet gördüm bu ay hala adet olmadım yumurtlama günüme de bir defa korunmasız ilişkiye girdim ama içime bosalmadi eczaneden hızlı test aldim yaptım negatif cikti ve hala adet olmadım bel ağrım var ve sağ kasigimda ağrı oluyo iyice strese girdim
Aynen bende öyleyim 8.gündeyim hala bi belirti vermiyor her tarafım agrıyo şişti olamıyorum 😀

Benim hapı bıraktıktan sonraki ilk adetim. Muhtemelen ondan dolayı gecikti. Erken gebelik testim ve kan testim negatif çıktı. Adet oldum zaten 3 gün önce.

Aynen bende öyleyim 8.gündeyim hala bi belirti vermiyor her tarafım agrıyo şişti olamıyorum 😀
Benim de öyle bu gün 7. Günüm gecikmeden kan idrar negatif doktor usg de baktı rahim baya kalın bekle dedi ilaç kullanmıyorum şu an ama çok çok ağrım var arara giriyo geçiyo napcam bilmiyorum bekliyorum

benim de adet gecikmemin 3.günü sadece göğüslerim de hassasiyet var şiş ve dokununca acıyo. onun dışında hiç adet belirtim yok normalde alt karnımda agri olurdu svilcem falan cikardi duygusallasirdim hiçbiri yok sadece göğüs hassasiyeti ve adet olmadım hala dün sabah gebelik testi yaptım negatif insallah hamileyimdir 1 hafta geçsin kan vercem sizce olabilir mi

X