Adetim 5 gün gecikti hamilemiyim ??

Nur4242

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2024
3
0
26
Herkese merhaba ,
7 Aydır evliyim çocuk konusunda eşim istiyor ama ben şuanda çok istemiyorum. 30 ocakta Adetim bittikten bir gün sonra eşimle korunmasız ilişkimiz oldu içime boşaldı ertesi günü bella aldım içtim 6 ay içinde ikinci bella kullanışım daha sonra bella içtikten bir gün sonrada içime boşaldı bellanın etkisi devam ediyor diye çok önemsemedim 4 gün sonra tekrar içime boşaldı ama içimde durmadı hepsi geri çıktı. Mide bulantılarım çok olunca predictor aldım adetimden 6 gün önce yaptım sonuç belli olurken videoda çektim direk pozitif çıktı sonra ki günlerde tekrar yaptım ama ilk idrarla yapmadım negatif çıktı sonra kan verdim 2.30 çıktı şimdide adetim 4 gün gecikti test yapmadım kanda vermedim yarın 5.ci gün olacak. 6 ay önce içtiğim bellada 3 gün erken adet olmuştum durum nedir sizce korkuyorumda hamileyimdir diye şuan hazır hissetmiyorum kendimi. Direk ultrasonla baktırıyım mı idrar testimi yapayım kanmı vereyim napsam bilemedim kimseyede söyleyemedim belli bir şey yok diye.Eki Görüntüle 3393326 Eki Görüntüle 3393327

Eklentiler

• IMG_1661.jpeg
    IMG_1661.jpeg
    43,5 KB · Görüntüleme: 144
  • IMG_1662.jpeg
    IMG_1662.jpeg
    37,1 KB · Görüntüleme: 134
Bella değildir o ella'dır yav.

Ella'nın öyle bi etkisi yok, prospektüsünde de yazıyor halbuki. Kullandıktan sonraki ilişkiye etki etmiyor yani ama prospektüs okumaktan aciz bi topluluk olduğumuz için şaşırmadım.

Bella değildir o ella'dır yav.

Ella'nın öyle bi etkisi yok, prospektüsünde de yazıyor halbuki. Kullandıktan sonraki ilişkiye etki etmiyor yani ama prospektüs okumaktan aciz bi topluluk olduğumuz için şaşırmadım.
Okumadığımı nereden biliyorsunuz ki. Çok kırıcı bir yorum olmuş…

6 gün önce mi kan vermiştiniz? bence birkaç gün daha bekleyin sonra tekrardan gidip kan verin emin olmak için :) benim de 4-5 gün geciktiği günler oldu bekar olduğum halde

Siz cevap yazmayın ya.
Niye, hoşunuza mı gitmedi 🥲 Okumadığınız bir yazı için neden okudum yalanı atıyorsunuz ki? Kendiniz demişsiniz hala etkisi sürüyordur diye umursamadığınızı.

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Hayırlı olsun

X