Adetim 6 gün gecikti kahverengi akıntım geldi test yaptım pozitif

yeliz007

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2021
16
18
27
Merhaba Adetim ilk kez 6 gün gecikti tam test yapacaktım ki 1 damla kahverengi leke geldi aradan yarım saat geçtikten sonra test yaptım ve direkt 2 çizgi çıktı sizce hamile miyim ? Fotoğraf ekledim görebilirsiniz

Eklentiler

• 5C699036-C4B2-4F54-A1F7-2BE952A20827.jpeg
    5C699036-C4B2-4F54-A1F7-2BE952A20827.jpeg
    110,1 KB · Görüntüleme: 805
Yerleşme kanaması büyük ihtimalle . Hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allahım ✨

Merhaba Adetim ilk kez 6 gün gecikti tam test yapacaktım ki 1 damla kahverengi leke geldi aradan yarım saat geçtikten sonra test yaptım ve direkt 2 çizgi çıktı sizce hamile miyim ? Fotoğraf ekledim görebilirsiniz
Hayırlı sağlıklı bi evlat olsun inşallah. Gayet belirgin pozitif. Bi kan verin yarın bence. Başka belirtileriniz oldu mu?

Bencegebelikvar canim adet oldun mu bugun insallah vardir allah gonlune gore versin insallah

direkt hamilesin cmm hayırlı olsun

X