ADETİM 8 GÜN GECIKTI HAMILEMIYIM?

Gebelik hamilelik

• Hamilemiyim

OY: 0 0,0%
  • Degilmiyim

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0
  • Anket Kapalı .

Bety1092

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2017
94
17
Merhaba arkdaslar. Gecen ay yumurtlama doneminde iliskiye girdim. 3. Gun sonunda ella kullandim. Suan adetim 8gun gecikti. Hafif agri var kasiklarimda hala olamiyorum. Ayrica oglene kadar bisey yapmasamda surekli yorgun ve bitkinim. Kalkip bisey yapasim yok yaparkende zorla yapiyorum elim kalkmiyor. Ella kullanali 20 gun olmus olabilir. Hamilemiyim yoksa ellami geciktirdi anlam veremiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim bana.

Arkadaslar test yaptim testin adi miratech pozitif cikti yanlis olma ihtimali varmi

Son düzenleme:
Gebelik testinden sonra aileyi arayıp haber veren hastane hiç duymadım Ha eğer arkadasin dediği gibi 18 den küçük değilsen. Normalde rapor çıkar sana verirler. Tek tek arayıp her Hamilenin sonucunu kim niye söylesin ki.

8 gün geçmiş adetin yaparsan çıkar büyük ihtimalle
Sabah ilk idrarla yap testi markası falan önemli değil
Yaptıktan sonra sağda solda hiç bişey bırakma
Eğer tek çizgi çıkarsa bekleme süresine dikkat et mutlaka

Cnm sonuçta varsa bile saklayamazsın gidip aldırmalısın benim arkadşım aldırdı oda bekardı kimse birşey sormadı önce git kan testi yaptır sonrada çözümünü bul özel hastane sormuyor

Ah be canım.. Neden böyle hatalara düşüyorsunuz? Adı üstünde nişanlın. Kocan değil ki. Tamam gezin tozun sarılın sevin, ama kendinizi bu kadar kolay teslim etmeyin. Hamile kaldıysan aldırsan o çocuğun günahı ne? Onun vebalini ödeyebilecek misin? Hamile değilsen bile evlenmeden ilişki ne kadar doğru? Şu an günümüzde o kadar kolay oldu ki bu işler. Allah sonumuzu hayır etsin...

X