Adetim 8 gun gectikti idrar test negatif

merhabalar kızlar, 1 senedir evliyim normalde bana kalsa 2 3 sene beklersim çocuk düşünmek için ama 7 ay önce yumurtalık kistimi aldırdım kistim biraz tehlikeliydi bu yüzden doktorum 4 ay içimde hamile kalmamı önerdi hatta kendisi tüp bebek profu olduğu için 5. Ayda tüp bebek koyalım dedi ben doğal yollardan olsun istiyorum tabiki kısmet 3 aydır deniyoruz normalde adetim saatinde olur diyebilirim ama bu ay 5 gün gecikti bel ağrım var inanılmaz bir şekilde. Hemşireyim, çalıştığım çalıştığım hastanede kan testi baktırdım ama negatif geldi bundan bi arkadaşıma bahsettiğimde kendi gebeliğini bir gün önce kanda negatif bir gün sonra pozitif geldiğini söyledi. Umutlanmak istemiyorum ama içimde sürekli bi umut var ve aynı bebeği son 1 haftadır sürekli rüyamda görüyorum. Allah kimseye aratmasın rabbim isteyen herkese versin. 🥹

Kizlareraba bu ay klomen kullandim adetim 10gun gecikti kan testim negatif cikti sinra kahverengi akintim oldu adet oldum sandim ama 2 gun sonra kesildi ve asiri sancim var bu srecte ayni zamanda somturucu hazdi doktor onuda kullandim ama hala gelen giden yok yardimci olirmusunuz 1 yıldır evliyim ve hic korunmadik ilk defa bu ay doktora gittim hicbiseyin yok dedi

X