Adetim gecikti acaba hamile olabilir miyim

Merhaba hanımlar ilk defa yazıyorum buraya ben son 19 Ekimde adet oldum 28 günde bir adet olurum yani 16 Kasım adet günüm olmalıydı 4 aylık evliyim ve bebek çok istiyorum eşimle düzenli ilişkiyede girdik bu ay ve normalde gecikme yaşamam ama bu ay adetim gecikti ve 4 gün geciktikten sonra kanda negatif çıktı 7. Gün gecikti tekrar kanda negatif çıktı ve doktorum süt hormonun yüksek çıktı dedi ve dostinex ilacı verdi kullanıyorum fakat bugün gecikeli 12. Günüm ve adet olmadım hala kasıklarımda ağrılar var başımda ağrıyor midem bulanıyor sizce tekrar kan testi ne zaman yaptırmalıyım 7. Günde negatif çıktı ve sizce hamileysem ne zaman pozitife döner
merhaba bendede aynı durum var sanırım adet olamıyorum gecikti süt hormonu yüksek ise memede büzüşme koyulaşma oldumu sizde hassasiyet falan endişeliyim tartusal içtim hala olmadım

merhaba bendede aynı durum var sanırım adet olamıyorum gecikti süt hormonu yüksek ise memede büzüşme koyulaşma oldumu sizde hassasiyet falan endişeliyim tartusal içtim hala olmadım
Doktorun verdiği ilacı kullandım ve şuan süt hormonum 11 e düştü fakat pcos teşhisi konuldu şuan bana doktor gebeliğe engel değil dedi ama bilmiyorum inşallah en kısa zaman içinde hamile kalırız bende belirti olmadı öyle

Normalde gecikme olmuyordu ilk defa bu ay oldu çok istiyorum ve stres yapıyorum ondanda olabilir ve adetim geçtikten bir hafta sonra test yaptırtıkdan sonra doktorum süt hormonun yüksek çıktı dedi Adet düzensizliği yapar dedi dostinex ilacını verdi kullanıyorum fakat hala olmadım bir umut bekliyorum yorumunuz için teşekkür ederim 😊
Bn de dostinex kullanıyorum şu an gecikme yapma aksine düzene sokar diye biliyorum inşallah gönlünüzce olsun

Merhaba bayanlar siteye yeni üye oldum ben 1 senelik evliyim ve eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz artık ve bunun için çalışmalara başladık doktorumun verdiği klomeni ilk ay kullandım ve adetim 3 gun gecikti sonra yoğun bi şekilde sürekli siyah akintim geldi ve 6 gun sürdü doktorum bu ay da klomen verdi önceki ayda olanları anlattığımda yumurta döllenmiş ama tutunamamış dedi bu ay da adetten iki gun once çok az kahverengi akintim oldu ve bu gun adet günüm hala çok az sekilde kahverengi akintim var ve goguslerimin ucu inanilmaz derece de dokununca sizliyo adetten once surekli islaklik hissediyordum sürekli beyaz kremsi akintim vardı yüzümde sivilcelerleler var ve sürekli kendimi halsiz hissediyorum idrar testi yapmak istiyorum ama negatif çıkar diye korkuyorum böyle benim gibi yaşayanlar varsa yardımcı olabilirler mi acaba hamile olabilir miyim bi de folik asit kullanıyodum o da bitti onun etkisi falan da olabilir mi

Merhaba bayanlar siteye yeni üye oldum ben 1 senelik evliyim ve eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz artık ve bunun için çalışmalara başladık doktorumun verdiği klomeni ilk ay kullandım ve adetim 3 gun gecikti sonra yoğun bi şekilde sürekli siyah akintim geldi ve 6 gun sürdü doktorum bu ay da klomen verdi önceki ayda olanları anlattığımda yumurta döllenmiş ama tutunamamış dedi bu ay da adetten iki gun once çok az kahverengi akintim oldu ve bu gun adet günüm hala çok az sekilde kahverengi akintim var ve goguslerimin ucu inanilmaz derece de dokununca sizliyo adetten once surekli islaklik hissediyordum sürekli beyaz kremsi akintim vardı yüzümde sivilcelerleler var ve sürekli kendimi halsiz hissediyorum idrar testi yapmak istiyorum ama negatif çıkar diye korkuyorum böyle benim gibi yaşayanlar varsa yardımcı olabilirler mi acaba hamile olabilir miyim bi de folik asit kullanıyodum o da bitti onun etkisi falan da olabilir mi
Canım en iyisi kan testi vermek bence

X