Adetim gecikti beta hcg negatif

Geç döllenme olabil eğer doktor rahme baktıysa ve herhangi bir kist misyon vs görmediyse… geç döllenmede de regl bu şekilde gecikiyor

Geç döllenme olabil eğer doktor rahme baktıysa ve herhangi bir kist misyon vs görmediyse… geç döllenmede de regl bu şekilde gecikiyor
Kızlar bende tüp bebek tedavisi görüyorum transfer için adet olmayı bekliyorum.Fakat adetimin 5 gün gecikmesiyle kontrole gittim kist felan yoktu kan verdim 3 çıktı.Doktorum söktürücü kullan gebelik yok dedi fakat benim içime kurt düştü betam normalde hep 2 den küçük çıkardı.Yarın gecikmemin 8. günü bir umut var içimde ama sonra kendimi kandırdığımı düşünüyorum.

Bence bekleyin siz bilirsiniz ama bir kaç gün sonra kan testi yaptırın sonra söktürücü kullanın

Aşko valla ben tatildeydim unutmusum tam 15. Gün baktım ve cıktı öyle söyliyim ama mevsimsel ve strese baglı da olabilir. Biraz daha bekleyin sonra doktora sorupta tabii bana öyle önermişti progrstan vermişti sorup kullnabilirsiniz ben 15. Günde cıkmasaydı kullancaktım. Bebek varsa düşürmüyor Progestan yoksa edet söktürüyor. Ama doktor kontrolünde
🙏🏻

Son düzenleme:
Aşko valla ben tatildeydim unutmusum tam 15. Gün baktım ve cıktı öyle söyliyim ama mevsimsel ve strese baglı da olabilir. Biraz daha bekleyin sonra doktora sorupta tabii bana öyle önermişti progrstan vermişti sorup kullnabilirsiniz ben 15. Günde cıkmasaydı kullancaktım. Bebek varsa düşürmüyor Progestan yoksa edet söktürüyor. Ama doktor kontrolünde tabii
Canım valla ben de 13. Günde tekrar kan testi baktırdım negatif bence bebek yok şimdiye çıkardı diye düşünüyorum bu haftaiçi kadın doğumcuya gidicem bakalım ne çıkacak

Hamileymişim adet olduğum zaman üstüne görmüşüm meğerse şuan 6 haftalık hamileyim rabbim sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin Allah isteyen herkese versin inşallah

Üzülmeyin lütfen inşallah Allah en güzelini nasip eder size çok fazla kafaya takınca insan daha çok etkimeniyor
Kesinlikle ben en son 24 şubatta adet gördüm adet gördüğüm de 1 buçuk haftalık hamileymişim zaten bu ay öğrendim şuan 6 haftalık hamileyim asla beklemiyordum ümidim yoktu beklemediğim bir zamanda nasip etti Allahım şükürler olsun rabbim sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin isteyen herkesede versin inşallah

X