Adetim gecikti gebelik belirtisi var ama test negativ

zeynep64_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2022
14
3
25
Merhaba hanimlar, benim bi bi sorum olcak. Ben en son 12 mayista adet oldum. 1 haziranda hafif acik pembe lekelenmem oldu iki gün kadar ama sadece silince gelen bi lekeydi. Normalde 9 haziranda regl olmaliydim ama olmadim. 14 gün gecikmem var. 21,24,29 mayista esimle korumasiz iliski yasamistik. Dün ve 4 gün önce test yaptim negativ cikti. Ilk yaptigim teste bi gün sonra baktigimda silik bi cizgi vardi ama en son yaptigimda yoktu. Migde bulantisi, karin sisligi, idrara sik cikma son zamanlarda gibi hafif belirtilerim var. Gec gebelik olma ihtimali var mi sizce öyleyse öyleyse neden negativ. Bu durumu yasayanlar var mi aranizda. Testde negativ cikip hamile olan. Doktor gec randevu verdi bir ay sonraya meraktan catlicam

Kan ver canım. Stres kaynaklı olabilir dönemsel olabilir. Benimde bu ay 4 gün geçikti adet olacağım gün benimde test silik çıktı ertesi gün kan verdim 4.8 çıktı 3 gün sonra adet oldum bende de lekelenmeler oldu

Merhaba hanimlar, benim bi bi sorum olcak. Ben en son 12 mayista adet oldum. 1 haziranda hafif acik pembe lekelenmem oldu iki gün kadar ama sadece silince gelen bi lekeydi. Normalde 9 haziranda regl olmaliydim ama olmadim. 14 gün gecikmem var. 21,24,29 mayista esimle korumasiz iliski yasamistik. Dün ve 4 gün önce test yaptim negativ cikti. Ilk yaptigim teste bi gün sonra baktigimda silik bi cizgi vardi ama en son yaptigimda yoktu. Migde bulantisi, karin sisligi, idrara sik cikma son zamanlarda gibi hafif belirtilerim var. Gec gebelik olma ihtimali var mi sizce öyleyse öyleyse neden negativ. Bu durumu yasayanlar var mi aranizda. Testde negativ cikip hamile olan. Doktor gec randevu verdi bir ay sonraya meraktan catlicam
Merhaba bu kadar sürede çıkardı gebelik oluşmuşsa yinede kan testi yaptirip doktora gidin mümkünse çünkü yumurtaniz çatlamamis ve kist olmuş olabilir benimde başıma gelmişti çünkü aynısı

Kan ver canım. Stres kaynaklı olabilir dönemsel olabilir. Benimde bu ay 4 gün geçikti adet olacağım gün benimde test silik çıktı ertesi gün kan verdim 4.8 çıktı 3 gün sonra adet oldum bende de lekelenmeler oldu
4.8 aslında pozitif yakın tekrarlanmasi gereken bi yukseklikte adetkanamasi yerine yerlesme kanamasi yaşamış olabilirsin bazen dönemlerde regl gününe denk gelebiliyor yerlesme kanamaları kan testini tekrarladinn mi acabq

Çarşamba gittim hastalığımın üçüncü günü baktı bir şey demedi. Zaten hasta oldum hani az falan olsa belki derdim ama şuan son günü bitti sayılır yarın ovülasyon testine başlarım

benim de acık pembe lekelenmelerim oldu 4. hafta itibariyle sadece silince gelen bir leke gibi. sonra adet günümde test yaptım silik çıktı. ben yerleşme kanaması olduğunu düşündüm ama 2 hafta boyunca devam etti ve ben 6. hafta dolan gün regl oldum kimyasal gebelik yaşamış oldum. o yüzden bu lekelenmeler maalesef kimyasal gebelik de olabiliyor gördüğüm kadarıyla birkaç kişide daha duydum aynı durumu. büyük ihtimalle gebelik kimyasal oluyor veya olmadan adete dönüyor direktman. bu pembe akıntılar pek hayra alamet değil maalesef.

Testleri ilk idrarla yaparsan daha verimli sonuç alabilirsin canım strese sokma kendini doktorun verdigi tarihi beklemek zorunda değilim aile sağlık merkezlerinde de kan verip kesin sonuca varabilirsin bekledikce insan stres oluyo bence saglik ocagina gidip kan verirsen butun suphelerim yerini netlik alır.Hani en azindan kan testin negatif ciksa bilede doktor randevuna gittiginde bunlari anlatip danisabilirsin canimm♥️

Merhaba hanimlar, benim bi bi sorum olcak. Ben en son 12 mayista adet oldum. 1 haziranda hafif acik pembe lekelenmem oldu iki gün kadar ama sadece silince gelen bi lekeydi. Normalde 9 haziranda regl olmaliydim ama olmadim. 14 gün gecikmem var. 21,24,29 mayista esimle korumasiz iliski yasamistik. Dün ve 4 gün önce test yaptim negativ cikti. Ilk yaptigim teste bi gün sonra baktigimda silik bi cizgi vardi ama en son yaptigimda yoktu. Migde bulantisi, karin sisligi, idrara sik cikma son zamanlarda gibi hafif belirtilerim var. Gec gebelik olma ihtimali var mi sizce öyleyse öyleyse neden negativ. Bu durumu yasayanlar var mi aranizda. Testde negativ cikip hamile olan. Doktor gec randevu verdi bir ay sonraya meraktan catlica

Arkadaşlar benim yumurtlamadan 6-7 gun sonra halsizliğim agrilarim Çok oldu doktora gittim test yaptırdım 7. Gününde daha reglime vardı beta 0.17 çıktı acaba çok Mu erken yaptırdım kasik ve bel özellikle çok yoğun bel agrisi ve kremsi bazen de sarımtırak akıntı yaşıyorum boyle olan var mi aranızda ?

Arkadaşlar benim yumurtlamadan 6-7 gun sonra halsizliğim agrilarim Çok oldu doktora gittim test yaptırdım 7. Gününde daha reglime vardı beta 0.17 çıktı acaba çok Mu erken yaptırdım kasik ve bel özellikle çok yoğun bel agrisi ve kremsi bazen de sarımtırak akıntı yaşıyorum boyle olan var mi aranızda ?
Merhabalar üzerinden 12 gün geçmiş acaba gebelik miymis belirtiler

Merhaba canım sonra 1.20 oldu bi umut oldu içimde sonra bugün 0.66 gördüm düşmüş değerim gebelikte yok maalesef insallah sende vardır canım

Sürekli gebelik istediğimiz için beynimiz vucudumuza kandirma sinyalleri gönderiyor bendede aylik gebelik belirtileri oluyor tamda gününde oluyorum massallah insani yıpratan süreç bunlar

X