Adetim iki hafta gecikti testlerim negatif ama belirtiler mevcut

Bende de pcos var adetlerim düzenli değil ama doktorum duphaston ilaç vermişti 4 ay önce ilk 3 ay ilaç bittikten 10 gün içinde adet oluyordum. 4. Ay ilaç biteli nerdeyse 16 17 gün oldu halâ adet olmadım kan testi verdim negatif cıkıyor. Normalde adetlerim gecikirdi zaten ama ilaç kullandıysam mutlaka o ay adet olurdum. Bu ay ilaç kullanmama rağmen gecikti. Bütün evde yaptığım testler bu şekilde cıkıyor ama kan negatif.Eki Görüntüle 3385677
Bunlar baya pozitif görünüyor en son ne zaman kan verdiniz belki daha yeni dır o yüzden çıkmamıştır .yine bi kan verin

Adetleriniz düzenli mi dır pcos vs bisey varmı bende pcos var adetlerim çok düzensiz normal adet düzeni olan birinin yumurtlama zamanı adetten 14 günü felan oluyor benim duzensiz olduğu için yumurtlama adet zamanında olmuş 1 ay sonra yani adetten benim 22 gün geçmişti ve o zaman dediğim gibi daha yeni olmuştu 1 haftalik demişti testiniz fotografi var mı suan benim 13 hafta olmam gerekirken 9 haftalik hamileyim geç döllenme işte benim testler böyle çıkmıştı . Adetim 22 gün geçince.
Bu da dün yaptığım erken gebelik testi. Bunda da çok silik.
PSX_20240211_174836.jpg

Bunlar baya pozitif görünüyor en son ne zaman kan verdiniz belki daha yeni dır o yüzden çıkmamıştır .yine bi kan verin
Gebelik belirtilerimde de sabahları mide bulantısı çok oluyor ara sıra baş dönmesi oluyor adet olacakmışım gibi çok hafif hafif ağrım oluyor bazen. Kasıklarıma küçük küçük kramplar giriyor ama onlarda hafif.

Dün kan verdiniz negatif mi sonuç biraz daha bekleyin bir de şu testleri her gün yapın koyulasiyormu diye biraz daha beklemek lazım şuan başka yapacak bisey yok inşallah vardır hayırlısı.
Evet negatif çıktı. Beta <2 çıktı. Salı günü doktor randevum var kan alır büyük ihtimal. Çünkü doktorum ilaç bittikten 10 gün içinde adet olmazsan gel gebelik olabilir demişti

Gebelik belirtilerimde de sabahları mide bulantısı çok oluyor ara sıra baş dönmesi oluyor adet olacakmışım gibi çok hafif hafif ağrım oluyor bazen. Kasıklarıma küçük küçük kramplar giriyor ama onlarda hafif.
Benim adetim belirtileri gibi hiç beklemiyordum dedim kesin adet olacağım ama şöyle belirtiler oldu aşırı sivilcelenme oldu yüzünde çok fazla şaşırdım göğüs hassasiyeti oldu bazı şeylerden midem bulanıyor du kasık agrisi da vardı

Evet negatif çıktı. Beta <2 çıktı. Salı günü doktor randevum var kan alır büyük ihtimal. Çünkü doktorum ilaç bittikten 10 gün içinde adet olmazsan gel gebelik olabilir demişti
Ay inşallah vardır bende çarşamba gidicem inşallah adet tarihiyle bebek haftası uyumsuz onun için adet tarihimi düzenlemesini yapacaklarmış

Benim adetim belirtileri gibi hiç beklemiyordum dedim kesin adet olacağım ama şöyle belirtiler oldu aşırı sivilcelenme oldu yüzünde çok fazla şaşırdım göğüs hassasiyeti oldu bazı şeylerden midem bulanıyor du kasık agrisi da vardı
Aynen bende de göğüs hassasiyeti var. Akıntı artışı oldu bir de. Herseyin hayırlısı inşallah vardır Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın🙏

X