Adetim kesildi?

Arkadaşlar adetimin ikinci günü ilişkiye girdim ve adetim kesildi hamilelik belirtisi mi bu ertesi gün hapı kullandım boşalma olmadı
adet kanamasıyla mı ? enfeksıyon kapmıssındır dr a git. :olamaz:. pat dıye hamıle kalıp adetın kesılmez. cok degısık yazmıssın ılıskıye gırdın dıye aktıf kanaman mı kesıldı yoksa o ılıskıden sonra 1 ay gectı adet olmadım mı demek ıstedın?

adet kanamasıyla mı ? enfeksıyon kapmıssındır dr a git. :olamaz:. pat dıye hamıle kalıp adetın kesılmez. cok degısık yazmıssın ılıskıye gırdın dıye aktıf kanaman mı kesıldı yoksa o ılıskıden sonra 1 ay gectı adet olmadım mı demek ıstedın?
Yok canım aktifken birden kesildi lekelenme bile olmadı daha önce de yaşadım ama kesilmemişti direk gebelik geldi aklıma

Yok canım aktifken birden kesildi lekelenme bile olmadı daha önce de yaşadım ama kesilmemişti direk gebelik geldi aklıma
Regl görmek demek, döllenmemiş yumurtayı vücudun atması demek???? Yani bir yumurta yok ki ortada döllensin? Döllenme 1 hafta kadar bile sürebilir. Gebelik yumurtlamadan en az 12 14 gün sonra gözüküyor?????? Reglliyken ilişkiye girecek kadar ne yaşadın ????? Hiç mi can sağlığınızı vücudunuzu düşünmüyorsunuz gerçekten yada hiç mi tiksinmiyorsunuz o kan kokusundan. Yazarken ben bile tiksindim

Hormonlarını alt üst etmişsin adetken İlişki olmamalı enfeksiyon sebebi bi de üstüne ertesi gün hapı almışsın.. 😔 o kadar zararlı bir hap ki o

X