adetim neden bu kadar gecikti?

Ben artık cevap bile vermek istemiyorum gına geldi gerçekten hep aynı baṣlıklar aynı kafada insanlar ve aynı sorular.Cevapta versen tatmin olmuyorlar özelden yazmaya devam ediyorlar Acun ilicali gibi siz ne istiyorsunuz arkadaşlar diye bagirmak istiyorum artık.🙄🤣
Konumuz sana yazan insanlar mı şekerim haklı isyanını belirtmek için hesabını kapatabilirsin insanların sorusuna cevap veremeyeceksen 😄💋

Konumuz sana yazan insanlar mı şekerim haklı isyanını belirtmek için hesabını kapatabilirsin insanların sorusuna cevap veremeyeceksen 😄💋
Yazdıklarımızı daha anlamamışsın.Zaten cevap veriyoruz ama seninle aynı tipte soru soranlar bir türlü tatmin olmuyor konularına gerekli cevabı yaziyoruz ama yetmiyor sonra özel mesaj yerine yazıp duruyorlar.Cinsel ilişkiye giriyorsan zaten önceden bilgin olmalı ve elinde telefon varsa google'den baka bilirsin nasıl hamile kalınıyor ilk cinsel ilişki sonrasi neler oluyor diye.Bilip bilmeden yaparsan olacagi budur.Ve konu açiyorsan her türden yorum geleceginide bilmen gerek böceyim.

Yazdıklarımızı daha anlamamışsın.Zaten cevap veriyoruz ama seninle aynı tipte soru soranlar bir türlü tatmin olmuyor konularına gerekli cevabı yaziyoruz ama yetmiyor sonra özel mesaj yerine yazıp duruyorlar.Cinsel ilişkiye giriyorsan zaten önceden bilgin olmalı ve elinde telefon varsa google'den baka bilirsin nasıl hamile kalınıyor ilk cinsel ilişki sonrasi neler oluyor diye.Bilip bilmeden yaparsan olacagi budur.Ve konu açiyorsan her türden yorum geleceginide bilmen gerek böceyim.
Doğrudur ablacım yazığıma pişman oldum maalesef böyle yorumlar alacağımı düşünmemiştim evet Google var ama bu platformunda daha fazlasını öğrenmek için kullanıyoruz 🙏🏼

Kimse size yorum yapın demiyor 😀 hani platform ne için var birbirimize danışıp bilmediklerimizi öğrenmek için bence geneliniz uygulamayı kullanmayın kendi kendinize tribe giriyorsunuz. Çünkü bu platform danışma amaçlı açılmış insanlar sizin gibi çok bilmiş değil maalesef
İnsanların cahil kalmasını istemediğim için yorum yapma zorunluluğu hissediyorum. Gebelik ancak ve ancak gebelik testiyle öğrenilir, bir sitedeki insanlara sorarak değil. Eczaneden gebelik testi alıp yapmak çok kolay bir şey ve bunun için reçeteye ihtiyacınız olmadığı gibi kayıt da tutulmuyor. Bilmiyorsunuz ama öğrenmek için geç kalmış sayılmazsınız. Sonuçta sevişmeyi bilen her insan korunmayı da gebelik testi yapmayı da bilmeli. Sevişip gelip bize soruyorsunuz farkında değilsiniz ama.

X